bugün

entry'ler (15)

evli olup sözlükte takılan hanım

sözlük chat sitesi mi anlamadım.insan bir şeyler okuyup yorumları merak edemez mi?buraya girenlerin çoğunun amacı böyle mi merek ettim doğrusu.eğer amaç birileri ile tanışmaksa bu amaca hizmet eden başka siteler var gidin orada takılın en azından sözlüğün kalitesini düşürmezsiniz.

kalbi kırılmış bir kadının yapabilecekleri

hiç bir şey yapmaz daha doğrusu bir şey yapmak içinden gelmez. sadece kendi kabuğuna çekilip saatlerce susar.

insanın içini bir anda acıtan sözler

eşinizin okudun da ne oldu aldığın maaş asgarinin biraz üstünde demesi.

karadayı

fena halde ağır ilerleyen dizi adam resmen ağır çekimde koşuyor.

sigara

türk kahvesi ve slow müzik eşliğinde arkadaşın ile muhabbet ederken süper gidebilecek aparat.

ankaranın bağları

bu şarkıyı dinleyince ne hikmetse oynamak yerine hüzünleniyorum. şarkının garip bir havası var. dinlerken hiç bir şey yokken uzaklara boş boş dalıp gidiyorum..

ankara

kış mevsimini en çok yakıştırdığım şehir. sonbaharda gri havası kışın ise kar yağdığındaki hali mest eder insanı

horlayan kişinin ağzına çorap sokmak

horlama sesinin insanı çıldırttığını düşünerek yapılmasını garipsemediğim olay. horlayan bir tanıdığımın ağzına da kumanda girmişti bir zamanlar...

hiç tanımadığın birine hayat hikayeni anlatmak

psikoloğa giden bireylerin yaptığı olay. hiç görmediğin birisine hayatını hatırladığın noktadan itibaren en ince ayrıntısına kadar anlatırsın.

ev arkadaşının garip huyları

küçük kapta yemeği ısıtırken ocağın büyük gözüne koyup altını sonuna kadar açması. 2 dakika sonunda da yemek ile beraber kabın yanma nokta gelmesi.

hastası olunan sözler

bir kamyonun arkasında okuduğum yazıdır "bir sana bir sabah uykusuna doyamadım"

duygusal bir şey yaşamadan sadece seks yapmak

mümkün olan olaydır. geneleve giden ya da parayla sex yapan kişilerin bulunduğu kategori. ne derece doğru tartışılır tabi. amaç vücuttaki sıvıyı atmaksa daha başka yollar da var...

uykunun gelmemesi

insanı çıldırtan olaydır. insanı yatağın içinde milyonlarca kez döndürür. yorganı ne yapacağınızı bilemezsiniz. bacaklarınıza kramplar girer. hele ki evliyseniz yatağın dışına atılmanız ya da partnerinizin yatağı terk etmesine sebep olan olay.

çocukken yapmaktan zevk alınan şeyler

kanepeye sırt üstü uzanıp ellerini havaya kaldırıp parmaklarınla saçma sapan hareketler yapmak.

odun alamadığı için kendini asan anne

buna benzer olaylar geçmişte de yaşanmıştır şimdilerde de yaşanıyor gelecekte de yaşanacaktır. düzen böyle devam ettikçe birileri şöminenin başında keyif kahvesi içerken birileri kahrından kendini asmaya devam edecektir. söylenecek söz bile bulunamıyor ne denilebilir ki...