bugün

entry'ler (57)

sözlük yazarlarının favori din adamları

(bkz: aleister crowley)

ama sırf ondan dolayı ..

görsel

patates çuvalı taşıdğını sanan otobüs şoförü

bu sabah bindiğim tramvayın şoförünüde aynı kategoriye sokabiliriz.bak dikkat et şoför diyorum vatman demeye dilim varmıyor spastik tırtıla..lan zaten kahvaltı etmeden alel acele çıkmışım,senin yüzünden midemin tadına baktım..öndeki tramvayın dibinden gidiyim derken dur kalk yapa yapa ağzıma sıçtın.sanki yağ kuyruğu anasını satıyım.sanki kaynak yapıcak biri..kim var lan senden başka o yolda..biraz boşluk bıraksan da rahat rahat gitsen olmuyor dimi...bir de doldurdukça dolduruyorsun o konuya hiç değinmiycem..

ne halin varsa gör .. !

baş örtülü kızlar kasetimi almasın

"kasedini" alan varmı ki ?

televizyondaki zeka seviyesinin azalması

(bkz: 50 sarışın) , (bkz: esra ceyda kardeşler)

modern hayat

hala kapuskanın yapılmaya ve yenmeye devam edildiği çağdır.yuh laan !

akp üçüncü kez iktidar olduğunda yapılacaklar

(bkz: what can i do sometimes)

sözlük yazarlarının en son izlediği filmler

(bkz: sunshine cleaning)

dejame vivir

son yıllardaki en iyi düet.. jarabe de palo ve chambao tarafından yapılan..burada da sözleri :

dejame vivir
libre como las palomas
que anidan en mi ventana
mi compania
cada vez tu te vas

dejame vivir
libre
libre como el aire
me ensanaste a volar
y ahora me cortas las alas

y volver a ser yo mismo
y que tu vuelvas a ser tu
libre
libre como el aire

dejame vivir
libre
pero a mi manera
y volver a respirar de ese aire
que me vuelve a la vida
pero a mi manera

y volver a ser yo mismo
libre
pero a tu manera

y volver a ser yo mismo
libre
libre como el aire

klibi iğrenç o ayrı..o dans eden bayanı koltuk altı bayaa kıllı bir abi zannettim.değilmiş :/

8 şubat 2010 katsayı uygulamasının durdurulması

yükseköğretim genel kurulunun yükseköğretime girişte yerleştirme puanlarının hesaplanmasında uygulanacak olan katsayıların belirlenmesine ilişkin 17.12.2009 gün ve 1902 sayılı kararının; yargı kararlarının gereğinin yerine getirilmediği ve etkisiz bırakıldığından hukuka aykırı bulunan 2. ve 3. maddeleri açısından yürütmenin durdurulması isteminin kabulü, hukuka uygun bulunan 6. maddesi açısından yürütmenin durdurulması isteminin reddi hakkındaki danıştay sekizinci dairesinin 27.1.2010 gün ve e:2010/2 sayılı kararı ile durdurulmuştur.

http://www.danistay.gov.tr/

ne bağımsız bir yargı bea ! istemiyorsanız imam hatipleri kapatırsınız.meslek liselileri ve diğerlerini de yakmaya hakkı olmamasına rağmen konuşan YARGI

jamon

domuz etinin kaya tuzuna yatırılarak kurutulmasından elde edilen pahalı ve mükemmel lezzetli şey.ayrıca ispanyollar bundan çok yer..ben de ispanyol buldukça :/

arkadaş

çalıştığım hostele gelen iki alman.. 5 günde ne kadar samimi olabilir insan sorusunun cevabı olduk. giderken deftere yazdıkları yazıdan bir parça :

Here we drink three cups of tea: the first you are a stranger,the second you became a friend and the third you joined our family''-One more cup to come.See you again,our brother.

Max & Fabi

sözlük yazarlarının oturdukları yer

(bkz: neverland)

bir babanın yapabileceği en büyük şerefsizlik

gece eve geç geldikten sonra nerdesin diyen annemin üzerine yürümesi ve devamında ben gidiyorum ne haliniz varsa görün demesi.23 gün gelmeyişi ve geldiği günün de benim doğum günüme denk gelmesi.elinde hayal meyal hatırladığım bir oyuncakla ve yüzünde ki o şeytani gülümsemesiyle ben geldiiim demesi..

annem affetmiş olabilir ama ben asla affetmeyeceğim.

ölünce bir daha dirilemeyen müslüman

peki ölünce sevemeyen müslüman .. ?

kendi kendine çıkma teklif edip hediye almak

(bkz: yalnızım dostlarım)

uludağ sözlük ateist çetesi

allahın adına binlerce insanı ateistler öldürdü galiba ! ve öldürmeye de devam ediyorlar !

la collectore

çalıştığım hostele kalmaya geldiklerinde müziklerini yapmalarıyla birlikte büyük bir taraftarı olduğum fransız grup.özellikle tripot adlı parçaları en dinlenesi ve en sevilesidir.nerden indirirsiniz bilemem ama bende cd'leri var.ayrıca eğer 13 şubat'ta babylon'da olursanız(adamlar shantel'in arkadaşı ve babazula'yla düet yapacaklar bu arada)onlarla tanışma ve cdlerini edinme şansı bulursunuz.

1500 liraya cep telefonu satın alan insan

(bkz: mal)

sözlük yazarlarından aforizmalar

uzun ve ızdıraplı bir hayat yaşamaktansa, kısa ama güzel bir hayat yaşamayı tercih ederim.

hem sucsuz hem gucsuz hem halsiz olmak

tekel işçisi olmaktır.