bugün

entry'ler (69)

benim de söyleyeceklerim var 3

Başladığı gibi bitiyor... Dördüncüsü Çıkmazsa Umut Sarıkaya'nın evini basarım.

fast and furious 9

buralar cok değerlenecek...

game of thrones

5.sezonu başlamak üzere olan dizi.

bir bok olsanız nasıl bir bok olurdunuz

Notebok...

ıssız odaya düşseniz yanınıza alacağınız 3 kız

Size adayı cennet yapacak kız listesidir. Benim ki Behati Prinsloo, Barbara Palvin, Nicole Aniston'dır.

dünyanın en gereksiz kıyafetleri

Galatasaray forması... Aslında kaba etimi silmede başarılı hakkını yemeyelim.

kısa saçlı kadın

Sıradan insan değildir. Özgündür, kendine güveni tamdır. Tapılasıdır...

film isimlerini paralel ile değiştirmek

Paralel Williams diyerek trollüyorum.

film isimlerini paralel ile değiştirmek

Paralellerle dans 1, paralellerle dans 2, paralellerle dans 3, 4...

sebepsizce ölmeyi istemek

Ulan sözlük bi tek bendemi var bilmem ama durduk yerde ölmek istiyorum, mutluyken ölmek istiyorum, mutsuzken daha Çok ölmek istiyorum... HiÇ sevmiyorum bu hayatı ne benden etkilenecek kız var nede iyi bir arkadaşım. 4 arkadaş kaldırımda yürüyoruz hep sığmayıp arkaya geÇen ben oluyorum, hep kenarda, hep yalnızım. Arkadaşlarım bazen hiÇ beni Çağırmadan bir yerlere gidiyor Çok bozuluyorum sözlük. Ölmek istiyorum... Ulan keşke iyi bi lisede okuyup zeki olmak yerine tipim olaymış daha Çok saygı görürdüm. Adil değil dünya kesinlikle adil değil suÇtığımın dünyası... Ilk Çıkma teklifi ettiğim kız hayır dedi ikinci hayır üÇüncü hayır, 4 senedir hiÇ kimseye Çıkma teklifi etmedim kendimi bilgisayara ve oyuna verdim asosyalin teki oldum. Evet asosyal bunu bana annem dedi. Arkadaşla iki kişi yanyanayız konuşamıyorum, sohbet edemiyorum sevdiğim kızla muhabbet edemiyorum. Sözlük nickinin komik olmasını gerektiğini billmiyodum bundan dolayı adımı yazdım... Hayatın amına koyim sözlük!

işemek kelimesine daha kibar isim önerileri

Pardon, ben ağaÇları sulayıp geliyorum...

sözlük yazarlarının süper yetenekleri

Üst üste 7 kere mastürbasyon yapabiliyorum... Evet ben süpermenim.

erdoğan vs atatürk

2'side büyük liderdir... Kıyaslama yapılamaz.

berber anıları

bugün başımdan geÇen bir olayı anlatacağım sözlük. bugün saat 16.00 civarında bizim mahalle berberine gittim. berber rıza amca beni koltuğa oturttu, sonra ne istersin dedi, ben yanları enseyi al üstü biraz al dedim neyse adam kesmeye başladı makineyle yanları aldı falan aldı üstü makasla kesiyo işte. ulan tam o sırada tam burnumun ucuna bi tel saÇ geldi ulan amınak*yim yok böyle bi kaşıntı, ulan nasıl bi telse gittikÇe kaşıntıdan Çok ağrıya dönüştü. beynimin iÇinden yumruk atıyom kendime bağırıyorum bildiğin... tam gözlerimden yaş geldi adam fırÇayı aldı eline tam kaşındığı yere geldi tam oh dedim, bi kaÇ saniyeliğine ulan yine aynı yer kaşındı. ulan biraz daha sağa biraz aşşa bastırda diyemiyorum yine başladı, gözlerim yaşardı tam ağlıcam adam saÇımı yıkamaya başladı. bir dua ettim adama allah kimseye böyle tel vermesin sayın sözlük yazarları... Edit: git berber rızayı eksile yiyosa oruspu Çocuğu

umut sarıkaya tipi mutsuzluk

Mastürbasyon sırasında tam boşalacakken kontrolü kaybedip halıya sperm bulaşması, silmeye üşenmek...

ülker canbebe

Üzerinde sarışın bir bebeğin resmi olan pembe kutudur. Tadına bayıldığım her kahvaltıda olmazsa olmazım... Önyargılı olmayıp denemenizi öneririm.

çocukken yapılan deneyler

KüÇükken babamın deodorantını alıp Çakmağa sıkmıştım... Sonra alev adamım diye bağırırken giysi dolabımı yakmıştım. SonuÇ olarak bi sille yemiştim...

july4th

Yazar olduğumun müjdecisi...

jhonny sins öldü mü

gecirdiği tüm kadınlar orda olacakmış heralde biz öyle duyduk. (bkz: ne koydu be)

aniden gelen nemrudun kızı söyleme isteği

O iyiymiş ben aniden beni benden alırsan diye bağırıyorum.