entry'ler (23)

bir cenaze için dua etmek yerine alkış tutmak

Dua okuyunca ne oluyor giden gitmiş sen sadece kendini tatmin ediyorsun boş işler bunlar.

yeni nesil şarkılar mı yoksa müslüm baba mı

Lise yıllarında ne dinlerdim Müslüm babayı, kaç kadeh kırıldı sarhoş gönlümde, bir bilebilsen, aldanma çocuksu, çok genç gittin Müslüm baba.

hdp ye oy veren chp li

Hdp yi sevmiyorum ama doğudakilerin akp den se hdp ye oy vermeleri ülkenin selameti açısından daha uygun olur.

israilin irana silah satması

yani yeni akit gazetesinde yazıyosa gerçek öylemi.

hdp nin önlenemez yükselişi

hdp ve akp arasında geçen olay danışıklı döğüş hdp nin parti olarak seçimlere girmesi akp nin işine gelir çünkü hdp barajı aşamayacak akp nin oylar artacak , chpliyim ama hdp ye oy verecem diyen seçmen sen chp li olamazsın zaten, solcu adam vatanını seven adam pkk partisine oy vermez, ha kürt olursun hdp ye oy verirsin o da kimseyi ilgilendirmez, velhasılkelam hdp barajı aşamayacak.

sıçamayacak kadar yorulmak

bazen çok yorulduktan sonra sıçamama durumu.

türk kızlarının memesiz olması

bence türk kızlarının meme ölçüsü iyidir, rus ve fransızların çok küçük.

hayatınızda yediğiniz en iğrenç şey

antalyada midye yemiştim bi keresinde normalde severim ama iğrenç kokuyodu utanıp çıkaramamıştım.

şeytan beden bulsaydı kim olurdu

politikacılar olurdu , obama olurdu merkel olurdu bizim ülkeden de olacak çok adam var öğretmenin ölmesine sebeb olan vali olabilir mesela.

öpüşürken içe mi çekiyoruz yoksa üflüyor muyuz

öpüşürken içe çeken vakum yapan kızları kınıyorum , bunu yapmayın kızlar cidden çok rahatsız edici.

türk vatandaşlığına geçmek isteyen norveçli

kesin dünyada her türlü zevki tatmıştır bide türk olmayı tadayım diye düşünmüştür.

atatürk ün inönü tarafından zehirlenmesi

saçmalık , Mustafa Kemal vatan derdine kendi kendini bitirmiştir , öyle ülkeyi sıfırdan kurmak kolay değil , adam her gece bi 70 lik deviriyomuş kolaymı , Mustafa Kemal 57 yaşında ölmüştür ama dikkat ettiyseniz fotoğraflarda hep yaşlı görünür , velhasılkelam ATATÜRK türk ırkının çıkarabileceği en zeki en değerli insandır.

200lük banknotun olsam bozsan beni keşke diyen kız

lann harbiden bunu ne çeşit bi kafayla uydurdun.

her sikimi mit yaptı diyen tip

bizim başbakanın herşeyi paralele bağlaması gibi saçma.

kuyruk yagi

koyunun arkasından sallanan beyaz parça , sulu yemeklere katılınca tadını bozar ama kuş başı yaparken bir et bir kuyruk yağı şeklinde dizerseniz kuşbaşına lezzet katar.

recep tayyip erdoğan

onun için yazacak çokkkk şey var ama sabah kapıma polisin dayanmasından korkuyorum.

gs ve bjk nin fb ziyaretine katılmaması

ne yapacaklardı yani oldu olacak hasta ziyareti gibi bi litre kayısı suyu alıp götürsünler.

en yakın arkadaş

en yakın arkadaş, bi telefon açıp kanka evi boşalt dediğinde hemen kanka diyip evi boşaltan insandır kraldır candır, bazı şerefsizler vardır gıcıklığına ders çalışma ayağına çıkmazlar evden.

xhamster com

çok sağlam sitedir bide 4ertik ve redtube vardır tavsiye edebileceğim.

twitter ve youtube kapandı

hep birlikte göt kıllarına küfür edelim bir dahaa ve yüksek sesleeee.