bugün

entry'ler (61)

efes pilsen pastörsüz

taş gibi bira işte. her şeyin tazesini arıyoruz. biranınkini neden aramayalım?

mağdem müslümanız arap olalım

(bkz: çok komikmişsin kardeşim güle güle kullan)

musul ve kerkükü ingilizlere peşkeş çeken türk

Sultan Abdulhamit vermiştir efenim.

Öyle diyolaaaa.

turk torunuyum ben

Troll müdür ne ?

Evlerden ırak olsun.

abdülhamit in kıbrısı ingilizlere savaşsız vermesi

Tarihi bilgisi gram kadar olmayan zatların içini kurcaladağı konu; ki o dönemde Rus Harbininin neticelerinden ötürü zoraki bir durumdur.

Bazı dangalakların bu zorakiliği ''ihanet''olarak değerlendirmesi de fevkalede yanlış ; sormazlar mı adama Musul'u ,Batum'u , Halep'i kaç kurşun atarak ingilizlere peşkeş çektiniz o vakit diye?

ben türbanlıyım bana yer vereceksin diyen kız

Olmayan şeyleri , yaşanmamış durumları , sırf bok atmak için yaşanmış gibi gösteren şizofrenik vakaların beynindeki hayali kızdır.

Yok öyle bir şey.

atatürk ün ailesinin hayatı

Türk Tarih Kurumunun ne işe yaradığını sorgulamama sebeb olan durum.

Yahu her ne kadar goygoy muhabbeti yapsak da ; Atatürk ülkemiz üzerinde önemli izler bırakmış,ülkemizin tarihini etkilemiş bir şahsiyet.
Velakin ne ailesi konusunda ne kendi yaşantısı konusunda gram bilgi yok. Özel hayatındaki bilgiler de can dündarın belgesellerinden öğreniyoruz.

Böyle birşey olabilir mi Allah aşkına? ''Biz'' yıllarca Mustafa Kemalin önderliği konusunda atıp tutalım hakkında gram bilgimiz olmasın.Olacak şey mi?

sevda kuşun kanadında

Muhteşem bir bölümle 4.bölümünü geride bırakmış dizidir.

Teşekkürler Trt.

bir şeyi çok istersen olmaz

(bkz: murhpy yasaları)

feminizm

Ayrımcılığı ortadan kaldırmak amacıyla yola çıkar ; pozitif ayrımcılık sağlar.

mehmet akif ersoy u sürgün eden zihniyet

(#32550184)
insanların sisteme karşı olması onları sallandırmayı veya sürgün etmeyi gerektirir mi yani?

Efendim o zaman şuan hükümeti eleştiren ; hükümetin getireceği yeniliği eleştiren herkes sallandırılsın ; doğru olan bu mudur yani?
Böyle bir zihniyet olabilir mi Allah aşkına!

Mehmet Akif Ersoy hakkında gram bilgisi olmayan zatların bilip bilmeden konuşmaması gereken konu.

Cumhuriyet dediğimiz şey herkesin kendi fikrini rahatça ifade etmekse ; farklı fikirde olanı sallandırmak , sürgün etmek mi lazım gelir?

Kaldı ki Mehmet Akif Ersoy doğrudan şeriatcı değildir.

Bu ülkenin istiklal Marşını yazan , Kurtuluş Savaşındaki çabalarından ötürü istiklal Madalyası kazanmış, ülke sevdasından bir gram sapmayan bir büyük mütefekkiri sürgün eden bozuk ,çarpık cehape zihniyetidir.

türkçe ezan

Yıllarca millete yapılan zulümlerin en şiddetlilerdendir.

Dini ıslah etme , dini millileştirme çabasıdır ; zulümdür.

essy

Mükemmel bir fotoğrafı bizle paylaşmış yazar, teşekkürler efenim;
Huzur = #32550018

kız arkadaşla seks yapmak haram mıdır

Üstadım madem seviyorsun ,aşıksın , gönlün başkasını görmüyor.

Hayatını birleştirmekten de korkmassın o vakit ; önce biraz sabret evlen sonra ne yapmak istersen yaparsın*

20 mayıs 2016 kılıçdaroğlu na yumurta atılması

Keşke saksı atsalardı .

Belki özünü hatırlar da , vatana ihanet etmeye son verirdi.

türk halkı akp ye tepki göstermekten korkuyor

Tepki göstermekten korksa 7 Haziran olmazdı.

Asıl troller korkuyor olmalı ki kurulduğundan bu yana 25 bandından bir gıram sapmayan partiye sahipler.

20 mayıs 2016 mv dokunulmazlıklarının kaldırılması

Chp'nin terör şakşakcılığına ara vermesiyle gerçekleştirilmiş eylem.

Hayırlı olsun efenim.

cumhuriyet halk partisi

Terör seviciliğine kısa bir ara vermiş olacak ki bugün dokunulmazlıkların kaldırılmasına evet oyu vermiş.

Normal olanı yaptığından teşekkür edecek halimiz de yok , ama bir ''an''da olsa terör şakşakcılığı yapmadığından şaşırttı doğrusu.