bugün

yeni bir sözlük klonu imiş.

http://www.elitsozluk.net
bizden bile yavaş sözlük.
--spoiler--

Sözlüğün bütün resmi belgeleri bir bekar evinde bulunan, eskiciden alınmış buz dolabının hiç buz tutmayan buzluğunda saklıdır. Oluşumumuz klonun arkada gidenidir. Tamamen çalıntı bir fikirden yola çıkan coder ve tayfasının tek amacı ilk başlarda underground bir oluşum olarak görünüp kafası çalışan insanların sempatisini kazandıktan sonra artan yazar ve okur sayısıyla reklam pazarının dibine vurup kırmızı bir ferrari almak, sonra da herkesten korkan, ezik, kendini tekrar eden içi boşalmaya başlamış bir oluşum haline gelmektir. Ayrıca bu dönemde götümüzün tavanlara vurması ve küçük dağları bizim yarattığımız sanrısına kapılmamız işten bile olmayacaktır.
Peşin edit; bu oluşumdaki herşey yalandır

--spoiler--

yaklaşık olarak bir buçuk ayda 20000 entry yazılmış sözlük klonu. en azından yeni açılmış çoğu sözlüğe göre daha iyi bir tablo çizmiş. ayrıca ferrari olayını da sevdim...
digerlerinden farkliligini yakinda ispatlamazsa sözlük cöplügü deryasinda yerini alacaklardandir, ancak digerlerinden bir farki oldugu izleniminide vermektedir.
daha üye olmadan entry yazılacak kısımın açıldığı klon. sanırım kodlamada bir hata olmuş. birden heyecanlandım vallaha, yazar olmadan da yazılabiliyor diye. aslında düşündüm de güzelmiş lan bu fikir. hımm...
samimi, sıcak ortam. beğenerek takip ediyoruz efendim
komünizm hakkında ''islami rejime en yakın rejimdir'' diyen yazarları bulunduran yüksek tabaka (!)nın sözlüğüdür. esefle izliyorumdur...
baktim ve görünce cok $a$irdim, alchemist kullanci adim orada parsellenmi$, sanirim ünlü olmaya ba$lamak diye buna derler. *, *
elit se * bize yaramayan sözlük.
(bkz: elitizm)
kırmızı ferrari için kalan para; 119995 usd

yukaridaki gibi sayac i olan, sahibinin acik sözlü olmasina hayran (!) olunacak sözlük.
yazarlara 1 ile 20 arasında puan veren güzel bir oluşum. elitliğin de bir seviyesi var yani. ha ortamda da şu an bir seviye var, inşallah bozulmaz.
girer girez "alooo kardeşim sen kimsin " demeden önüme "buraya entry gir kardeş" diyen görüntüsü gerçekten itici olan sözlük.* * *
istatistikler bölümünün aştığı sözlük;

"Bir zirvede ortalama hatun kaldırma şansınız; %13,7820512820513"*
bize embesil demeleriyle embesil olduğunu ispatlamış klondur.yakında o da tarihe gömülecek.
bu sözlükte bulunan adamlar burada * olsa, embesili kimse haketmezdi, ama yok, hakeden oldu, en azindan alinanlar haketmi$tir.
yalan rüzgari havasina girmi$/cikmi$ sözlüktür.
elit sözlük başlığındaki ilk entrysi aşağıdaki gibi olan sözlük;
gereksiz zamanda gereksiz açılmış klon. ne gerek vardı yani. böah!
(benjamin, 05.02.2007 23:03)
gerçekten çok sıradışı bir ismi olan sözlük. belli ki yaratıcı insanların emeği geçmiş. içide muhtemelen asilzade yazarları barındırıyor. bir sürüngenlik yapıp gözattım sözlüğe. içinde biliyorum bana inanmayacaksınız belki ama radyosu var. evet evet şaşırmayın radyo dedim. ''hasiktir be'' dediğinizi duyar gibi oldum ve radyonun ismi de çok yaratıcı. elit radyo...
30.000 küsür enrty ye sahip sözlük.
istatistiklere baktıgınızda şu verileri aldıgınız sözlüktür. yeni açılan bir sözlük olması sebebiyle ilgi çekicidir. zira bu kadar kısa sürede girilen entry sayısı pek de küçümsenecek cinsn degildir.* *

Toplam Entry 41160
Toplam Baslik 18242
Yazar 215
Çaylak 209
Mod 3
Jurnalci 19
Toplam Üye Sayisi 447
dünkü sayfa gösterimi 14576
dünkü entry 753
bugünkü sayfa gösterimi 10543
Bugünkü entry 567
zarif ve samimi bir mesajla veda etmiş sözlük.
çok anlamlı ve yüreklerimizi burkan bir veda mesajı ile tüm sanal aleme veda etmiş sözlük.
telaşa mahal yoktur, tez elden geri getirilecektir.*
içten yazılmış bir hedeyle son bulmuş sözlük..sağlık olsundur..
güncel Önemli Başlıklar