bugün

entry'ler (20)

kızlar tuvaleti

En utandığım anlardan birini yaşadığım yerdir ne işim vardı bilmiyorum orada dalgınlık.
ps : erkeğim

galatasaray

futbol bransinda fenerbahceyi yenmeye ihtiyaci olmayan spor kulubudur 2012-2013 sezonunda. zaten sezonun ilk macinda yenmis bulunuyor rakibini. hesapla kitapla da ugrasmasini gerektirecek bir durumu da yokken kadikoye sampiyon olarak da gidebilir sampiyonlugu kadikoyde ilan da edebilir. sonucta 2012-2013 sezonunu sampiyon olarak bitirecektir. gerisi laf.

akp ye oy veren kadın zekası

Kendi düşüncesine uymayan insanların zekasını tartışabilecek zeka da olmak mükemmel.

gözlerin ne renk sorusuna alternatif cevaplar

Normalde yeşil ama güneşte mavi oluyor. Geceleri de ela.

lucky strike

Geçen gün arkadaş olmuş marijuanalısı bana denk geldi sanırım bu sigara bir harika dostum.

karadayı

Bu adamın her dizide kırılma noktası vardır eline silah alması için onu merakla bekliyorum.

türban takıp ilim öğrenmeye çalışmak

Bir insanın müslüman olması bilimi reddetmesi anlamına mı geliyor acaba? Bir teoriye inanmamak mı bir suçu maymundan gelindiğine?

cem yılmaz

Çok istediğim fakat bir türlü gülemediğim adam olmuyor yapamıyorum.

iphone 5

satin alinmamasi gereken telefon.
apple a da burdan selamlarimi gondermek istiyorum, sarji sadece 2.5 saat dayanan telefon yaparak buyuk is basarmissiniz, umarim yerle bir oldugunuz gunleri de goruruz.

köpüksüz türk kahvesi

O ney öyle o türk kahvesi olmuyor işte canlarım.

utanmadan iphone kullanan müslüman

Müslümanlar öyle bir cihaz yaptı da biz mi almadık. Neyin kafasıdır?

ekşi sözlük

Hepsi bir konuda mutlaka uzmandır(!). Her şeyi en iyi onlar bilir bu ülkede

linkedin

mobil platformlarda en çok indirilen uygulamalardan biri olan, 30 milyon kullanıcıya sahip bir haber okuma, yazma ve paylaşma sitesi olan pulse'ı 90 milyar dolara satın almasıyla reklam gelirlerinde patlama yapması beklenen sitedir.

facebook

tasarımıyla düşüş gösteren sosyal paylaşım babasıdır. bir an önce kendini toparlanman dileğiyle sevgili mark belli ki aklın karışmış.

sözlük yazarlarının en son satın aldıkları şey

Kıymalı yumurtalı pide. (bkz: )hışım börek ve pide salonu

ev arkadaşının garip huyları

Bugün nefes alma doğal olmasa onuda yapmam üşengeçlikten demiştir kendisi.

modifiyeli şahin

ilk çıkış noktası Balıkesirdir. Gittiğiniz her yerde görmeniz muhtemel.

kaybedenler kulübü

Bir numaralı üyesiyim. I'm looser. 40 karakter girmem şartmış(!)

lord voldemort

lord filan olmayan sefil bir yarım kan muggle olan kompleksli insan.

safkan nice aile varken ezik muggle kanı taşıyan bu adamın asilkanların başına geçmesi kesinkes tarihte pek nadir rastlanan bir olaydır. zaten asilkan olan potter hanedanından harry tarafından yenilgiye uğratılarak becerilerinde bir sınırı olduğunu önemli olanın safkan bir aileye sahip olmanın olduğunu göstermiştir.

öcalan ı idamdan kurtaranların bugünkü sertliği

bu konuda da atıp tutup AKP'ye destek vermesi muhtemeldir.