bugün

entry'ler (22)

fitnessa 3 ay gidip pazu geliştirmek

Fitnessa başlıyalı tam olarak 3 ay oldu hiç bir degişiklik yok zannediyordum bir baktımki pazularda biceps oluşmuş 31cm olan kol 35 cm olmuş hocamın katkısı büyük bu konuda programları sagolsun bide amino asit alıp çalışmaya başlasam acaba 5.ci ayımda kaç cm pazu oluşur diye sordumda 40 cm kadar ulaşır eger düzenli çalışırsan diyo benim tavsiyem fitnessa gidenlere azimli ve gayretli olsunlar gerisi geliyormuş zaten .

multiplayer half life oynamak

Crossfire candar panpa. -

yeni tanışılan bir kızda dikkat edilen ilk yer

Komple yüzü diyelim.

sigarayı bırakmak

Ciğerlerini kurtaran şanslı kişidir.

en iyi türk dizileri

Eözel Suskunlar Karadayı Kuzey Güney.

frank lampard gs ye gelmesi

vallaha fotomaçtada aslın transferi Arjen Roben diye başlık vardı gs tv de Bilmiyorum ne kadar dogru ne kadar yanlış .

15 ay askerlik çok deyip 10 yıl okumak

Unutmayınki en güzel muhabbetler asker ocağında dönermiş.

sigara açık alanlarda da yasaklanmalıdır

Zam gelicek diyorlar sigaraya içenler allah yardımcınız olsun ne diyim bir an önce bırakmaya bakın .

seni seviyorum lan it

Bende seni seviyorum odun. Sözün devamı

türk telekom stadyumu

Galatasarayın Yeni Efsaneler yazması için gerekli stad ama ne olursa olsun ali samiyen ruhu hiç unutulmaz o anılar sahayı yıksalar bile hiç unutulmayacak .

sadece filmlerde olan şeyler

Buların Toplamı Bir Tek Adamda var : Polat Alemdar

rus kızları

Türk erkeklerinin hayalini süsleyen kız tarzıdır . Büyüyünce çirkin oluyor diyolar ama ne kadar doğru bilmiyorum .

aykut kocaman

Takımı şampiyon etcegi yok ama insan bekliyor işte . ( Ölümüne uA )

çocukken yapılan saçmalıklar

Beden dersinde Kızların soyunma odasına işemek . ( Sonu Disiplinlik )

indiana jones

Hayali maceraperest, asker ve arkeolog profesörüdür. Indiana Jones serisi'nin baş karakteridir. George Lucas karakteri 1930'lu yılların film serilerindeki aksiyon kahramanlarından ilham alarak yarattı. Karakter ilk olarak 1981 yapımı Kutsal Hazine Avcıları filminde, ardından da 1984'te Kamçılı Adam'da, 1989'da Son Macera'da, 1992 ve 1996 yılları arasında gösterilen The Young Indiana Jones Chronicles'ta ve 2008'de Kristal Kafatası Krallığı'nda yer aldı.

ygs 2013

2013 üniversite geçiş sınavı aynı zamanda 2013 yılında 1996 yılından sonra en çok memur alımı yapılacak tarih olarak biliniyor .

27 ocak 2013 galatasaray beşiktaş maçı

Galatasaray ev sahibi avantajını kullanarak bu baskılı oyundan 3 puanı alan taraf olabilir .

internetsiz 1 gün

Cok sıkıcı hayattan 1 gün yoksun gibisin .

metrodaki kızı tavlama taktikleri

Eğer arkadaşım varsa yanında dikkat çekici bir şeyler konuşun. Kızlar böyle şeyleri sever.

andrea pirlo

Bu arada panenkaları çok meşhur bir futbolcudur.