bugün

entry'ler (17)

orospu çocuğu makinesi

orospu cocuklarini 2 km'den tanimanizi saglayan makinedir.

kulak tıkanıklığı

duymayı zorlaştıran olay. temizletilmesi çok şükela olur.

yazarı yasal yönden zor durumda bırakacak entry

hakaret içeriyordur. uludağ yönetimi de silmekte haklıdır.

en ideal boy uzunluğu

kadında 1.70
erkekte 1.80

bunlar en az.

hakkari nin elektriği kesilsin kampanyası

elim kıçımda güldüğüm söz. derdiniz ne arkadaş sizin? şu cağnım ülkeyi bin parçaya bölmek mi?

abla olmak

örnek olmaktır. arada harçlık verip * o sevinci görünce mutlu olmaktır. arada kendi işinizi yaptırıp " hak et biraz." deyip böbürlenmektir. velhasıl güzeldir. kardeş candır.

nihilist olan burçlar

öküz burcu kadını.

bursumu aldılar elimden diye ağlayan ezik öğrenci

alttan ders bırakmasının mantıklı bi açıklaması varsa eğer durumuna üzüldüğüm öğrencidir. yok öyle gezip tozmaktan çalışamamışsa yerler canım, başka kapıya..

şaka yaptıktan sonra alınmıyorsun dimi diyen insan

karşısındaki insanı kırmaktan korkuyordur. onu önemsiyordur yani. özgüvenle tamamen alakasız.

kaynak: kendim.

alarm sesi yapılabilecek şarkılar

lmfao - sexy and ı know it. yataktan bir korku ve telaşla zıplamak için bire bir.

hiç unutmam bir keresinde

muhabbetin boka sardığınının göstergesi olan cümle. konuş allah konuş şimdi. susturabilene aşk olsun!

trip atmayan kültürlü seksi türk kızı

genelleme yapmak istemem ama çoğu türk erkeğinin hak etmediği kız modelidir. kıymetini bilmezsiniz siz.

domatesin farmville de yetiştiği zanneden nesil

henüz yetişmeyen nesildir. ya da dünyadan değildir. uzaylıdır o uzaylı. valla.

erdoğan ın muhteşem yüzyıl ı mahkemeye vermesi

hukuka uygun olan durumdur. sonuçta erdoğan'ın hakları bizim haklarımızla aynı ve bunu o da kullanabilir. asıl merak edilen konu davadan çıkacak sonuç. ya da bu davanın açılıp açılmayacağı. ben şahsen dizinin bundan kesinlikle etkileneceğini düşünmüyorum. erdoğan'a karşı çıkacak aklı başında hakim ve savcılar mutlaka vardır. eminim.

sertab erener in kürt çocuklarıyla çektiği klip

sertap erener'in sanatçı kişiliğini gösterir. eğer siz klibin kalitesine değilde oradaki insanların etnik kökenine bakıyorsanız durum değişir tabii.

bu kadın senelerdir müzik piyasasının içinde ve tartışmasız türkiye'nin en iyi seslerinden biri. her şarkısında ayrı bi anlam ve kalite var bana göre. ayrıca şu eurovision şarkı yarışmasındaki birinciliğini unutmamak gerek.

şimdi tüm bunların hepsini es geçip sadece bi şarkısının klibine odaklanmak ve bunun üzerinden çakma milliyetçi yapmak.. ne bileyim bana fazla zorlamaymış gibi geliyor. saygılar.

polis

ankara kızılay'da her noktayı doldurdukları vakit kendilerinden tiksindiren görev adamları. toma deniyor sanırım yığıyorlar dört bir yana. geçerken gözlerini dikmeler falan. direkt geriyorlar insanı.

üniversite mezununa 1500 tl maaş teklif eden firma

1.500 lira gayet iyi bi para. özellikle asgari ücretin 700 lira olduğu bi ülkede yaşadığınız düşünülürse. tabii yapacağınız işe göre bu para az ya da fazla olabilir.

kendi açısından doğru karar veren firmadır.