bugün

hemen hemen bütün çok nadide ve güzide kızlarımız için söylenebilir bir yakıştırmadır.

trip nedir ve ne değildir, evde oturmak nasıl bir şeydir bilmediklerinden ve ayrıca vücuttaki yağ oranı hesabının ayarsızlığını bilip de ona göre seksi bir vücut ile yaşamalarından ötürü hepsi varolsun ve helal olsun. iyi ki varlar, hepsine saygılar.
Aleyküm selam dostum dedirtir. bulan vardır, kızı elinde bekletir. kaçırırmı lan hiç oğlum.
(bkz: böyle bir şey yok ama olabilir de)
(bkz: gamze karaman)
eğer ikna edebilirseniz hemen evlenin dediğim tatlu şeydir.
öyle bir kız yoktur canım memleketimde. varsa da bana denk gelmedi hiç. karadır şu bahtım kara...
her türk erkeğine lazım olan türk kız modeli, rastlasam evlenirim denecek tipten.
trip atmıyorsa ne seksi nede kültürlüdür. bu özellikleri barındıran kızlar özeldir. mutlaka özel olduklarını hissettirmek için trip atmalıdırlar.
genelleme yapmak istemem ama çoğu türk erkeğinin hak etmediği kız modelidir. kıymetini bilmezsiniz siz.
yoktur.
zavalıdır bunca tripli kendini beğenmiş erkekle baş*edebilmesimesi imkansızdır ilerleyen zamanda delirir derhal trip kampına alınmalı .
(bkz: çelişki)
sayıca oldukça fazladır hatta ben diğer türlüsüne daha az denk geliyorum diyebilirim. sizin çevreniz nasıl çevre ben anlamadım arkadaş sürekli bi aşağılama bilmem ne. nerede takılıyorsunuz söyleyin bana yardımcı olayım konfeksiyon çıkışlarında lise çıkışlarında falan mı geziyorsunuz?

not: aynı durum kadınlar için de geçerli siz de erkeklerden yakınıyorsanız aynı durumu bir düşünün derim.
seksi kısmı şart olmayan kızdır. trip atmayan ve kültürlü işte olay tamam!
Maalesef sözlüğümüzde bulunmayan kız tipidir.
hoff neden bu kadar idealimki ben diye düşüncelere sevk eder. *