bugün

entry'ler (24)

3 nisan 2013 real madrid galatasaray maçı

hâla madridi yeneceğini sanan eziklerin ümit dolu oldğu gündür ayrıca bir göt oluş günüdür.

teflon

Abi o değilde hiçbirşeye yapışmayan teflon,
tavaya nasıl yapışıyor?
edit: kanka noktayı koymamışım, bu edit yıllar sonra yapılmış bi edittir. oldu mu yönetici?

13 şubat 2013 shakhtar donetsk dortmund maçı

%90 Dortmund alır ama herkes berabere diyor.

sözlük yazarlarının itirafları

tam 5 gündür cenabet geziyom. Yurtta sabunumu ve lifimi kaybettim inşallah çarşıya çıkınca alacam.

sneijder türk olsa alacağı olası isim

Sayın Ejder.
(bkz: Sn Ejder)

atalay demirci

bence çok komik bir adam ayrıca insanları ağlatmak çok kolay güldürmekse çok zor. Bu adam bunu başarıyor. Seyirciyi kazanmayı iyi bilen bir adam. Bence yarışmayı hak eden bir adam.

sözlük yazarlarının en sevdikleri oyuncakları

direksiyonu olmadığı halde telerlekleri sürterek döndürdüğümüz oyuncak arabalar. 2000' li yılların çocuklarını oyuncağıydı. Şimdi ise kumandalı arabalar meşhur.
(bkz: uzaktan kumandalı jipler)

fb dururken gs yi destekleyen ezik

ülkemizde maalesef bu tip canlılar bulunuyor ama her canlı hata yapabilir.
(bkz: ajdarın babası)

aile bireylerinden gelen komik sms ler

eve geleceksen bir, gelmeyeceksen iki kere ödemeli at. Daha belli değilse arama.

bir kitap ayıracı olarak para

5 liraya kitap ayracı alacağıma kitabın arasına 5 tl koyarım.

dekolte giyen kadının gözlerine bakan erkek

Burdan terbiyeli olun sizin ananıza bacınıza baksalar iyi olur mu diyen arkadaşlara sesleniyorum bizim anamız bacımız dekolte giymez zaten dekolte giyiyor ise göstermek istiyordur. Kimse kendini kandırmasın.

sobalı evde banyo yapmak

çok güzel bir şey hele birde dışarıda yağmur yağıyor ise çok daha zevkli oluyor. Banyodan sonra sobanın başında sıcacık oturmak anlatılmaz yaşanır.

hadise

Kesinlikle 'taş' çağından gelmiş bir kadın onu yakından görünce bunu daha iyi anlıyorsunuz. Bu bana nasip oldu inşallah sizede nasip olsun

miroslav stoch

bence müthiş bir gol attı. O gùzellikte bir golü şu an Türkiye' den bir oyuncu atamaz. Hakkını yememek lazım.

laptopun altina buz koymak

çok zeki insanlar tarafından düşünülmüştür. (bkz: türk insanı) ısınan bilgisayarı soğutmak için birebir. bazen bu iş abartılarak leptopun buzdolabına koyulmasına kadar gider. (bkz: ben)

kıyamet koparken güneşin batıdan doğma sebebi

çünkü o günün diğerlerinden bir farkı olması lazım, o gün normal olmamalı, kıyameti belirtecek alametler olmalı bu da onlardan biri.
(bkz: hadi ateistler bunu da açıklayın)

misafir geldiğinde hızla saklanan şeyler

don, kilot, çorap (kilotlu çorap) yorgan, battaniye, yatak örtüsü ve daha neler neler... bu tip şeyler genellikle misafir geldiğinde hızla ortadan kaybolur ve o an insan ışık hızıyla çalışır.

pipiye top çarpması

Olay gerçekleştikten sonra hemen mahalle baskısı oluşur herkes işe diye öğüt verir sonra işeyecek yer bulamazsın ve ağacın dibine gidersin.
(bkz: yaralı parmağa işemek)

aynı filmi defalarca izlemek

Aynı filmi defalarca izlemek ilk başlarda sıkcı gibi gözüksede bir süre sonra insan bağımlısı oluyor amk. Filmi iki kere izlemeyince anlamıyorum. Hele filmi 3-4 kez izlediysem iyice anlıyorum ama bu durumu bende anlamıyorum.

küfür gibi futbolcu isimleri

(bkz : sabri sarıoğlu)
(bkz : henri bienvenü)
ve daha neler neler?