1. 1.
  işlemcinin hızını arttırmak veya bilgisayarın diz üstünde yol açtığı harareti düşürmek için uygulanabilecek ilginç çözüm. *
  4 ... stalker
 2. 2.
  (bkz: buzun erimesi ihmal edilecek)
  3 ... pelvis
 3. 3.
  Her ne kadar dizüstü bilgisayarlarda, ısınmaması için, mobil teknolojiler kullanılsa da bu küçük aletler ısınmaya, bu yüzden işlemcisini tam gücüyle kullanamamaya, sıcaktan kapanmaya devam ediyor. Üretici firmaların bu soruna bir çözüm bulmaması, bulamamasından dolayı kullanıcıların geliştirdiği çözüm yöntemlerinden biridir. Bu soğutma işlemi ilk başta bilgisayarı şaha kaldırmaya yetecek soğukluğa getirmesine rağmen bir süre sonra ısı alışverişinden kaynaklanan ve buzun erimesiyle sonuçlanan durum sonrası bilgisayara yüksek hasar verme riskini de içinde barındırmaktadır.
  Benzer bir yöntem ; http://youtube.com/watch?v=4KRvRyIg7Gk+ *
  1 ... honour
 4. 4.
  laptop'un çok fazla ısınması sonucunda uygulanılan yöntemdir. laptop almama nedeni olan ısınmaya firmalar acil önemlem almalıdır.
  ... carmadon
 5. 5.
  hp firmasının kullanıcılarına buz kalıbı hediye etmesi gerekmektedir. bildiğin soba oldu benimki kestane yapıyorum üstünde.
  1 ... tyler norton
 6. 6.
  içini açıp radyatörünü temizlemeyi akıl edemeyenlerin bulduğu çaredir.
  1 -1 ... teflon
 7. 7.
  çok zeki insanlar tarafından düşünülmüştür. (bkz: türk insanı) ısınan bilgisayarı soğutmak için birebir. bazen bu iş abartılarak leptopun buzdolabına koyulmasına kadar gider. (bkz: ben)
  ... espirisiniaciklayanadam