bugün

cami imamı şevki hocaya göre çok yanlış bir sualmiş bu, sual ne bilmiyom ama sevap bi şey olmalı.

geçen gün köpeğim rıdvan'a mama yediriyodum meme emdiriyodum ama sütüm yokmuş benim erkeğim diye galiba. dün tv de bi orospu çocuğu vardı kadına tecavüz etmiş falan ailecek küfrettik, peder bile ağır sapık olmasına rağmen küfür etti yani. sonra bi yerde gördük açık saçık giyinmesinler dedi, e hayvanlarda çıplak, bizde çıplak geziyoz bazen bize de mi etsinler?

canım portakal istedi ya portakalda c vitamini varmış kemikleri güçlendiriyomuş çok mutluyum yaaaa bahar geldi yuppi.
bir kadının vücudunu teşhir etmesi, buna mukabil tecavüze uğrayınca da timsah gözyaşları dökmesidir.

ağlaması namusunu koruyamadığından değil, bedenine kendi isteği dışında uygulanan bir saldırıdan ileri gelmektedir. yani bu hanım abla namusunun değil özgürlüklerinin peşindedir. müslüman için namus mahrem kişilerden korunmaktır. şayet sen evlenmeden ilişkiye girersen namussuz olursun. ha tecavüze uğramışsın ha kendi isteğinle zina yapmışsın namusunu kaybetmek açısından farkı yoktur.

edit: bazı mallar için özellikle belirtmek istiyorum. bahsettiğim tecavüz türü bedenini teşhir edenler içindir. biraz düşünün yahu, herşeyi açıklamak zorunda bıraktırmayın.
aç kalınca gördüğü yemeğe saldırılır diye bi kavram olmadığına göre abazanlaşınca gördüğü açık kıza saldırılacak diye bir kavram da yoktur.
görsel
iyi valla plajlar tecavüz kampına dönsün.
evet anasını satayım zaten bu ülkede tecavüze hep mini etekliler uğruyor değil mi? mahrem kişilerden korunup tecavüz edilen yok mu? e onlar şimdi namussuz mu?

arkadaş şu kendi isteğiyle zina yapmayla tecavüzü ayıramıyorsanız gidin amk bir zahmet. şu mübarek ramazanda ağzımızı bozmayalım.
türk filmlerinde çokca olmuş bir olaydır. ayrıca yazarın sapkın düşüncelerini açığa vurduğu bir başlık.
söylendiğinde beni tahrik eden sözlerdir.

şimdi ben, beni tahrik eden şeyler söyledi diye gidip bu sözlerin sahibini evire çevire s.ksem nasıl ağlarsa, tecavüze uğrayan kadın da o şekilde ağlar.
trollerin topluma etkilerinden biri, o fikrin gercek savunucularini ayirt edemez hale getirmek.

bir yerde boyle dusunen muslumanlar var biliyorum. ama sozlukte bunlari ayirmak zor. troll beslememekle tassak gecmek arasinda kararsiz kalmama sebep oluyor bu.

edit: ozel mesajla troll olmadigi belirtildi. tassak gecebiliriz o zaman.

kafayi amla sikle bozmus felsefemsinin 2012 model lafidir.
ayni toplulugun fikrine gore, " ateist olup taslaninca aglamak " gibi bir sey de var.

arap collerinde cakili kalip ilerleyemeyen seriatci kafa boyle sicabiliyor iste. ( arap collerini gecip bir sekilde dunyaya acilan musluman abiler ablalardan ozur dilenir. )

sike surulecek agirliktaki aklini da milletin gotune basina laf etmekle harcayip sonra da en super insan benim demek esas bosluktur. belesliktir.

seriat artik bu memelekete zor gelir ama yazik ki artiklari su donemde kendini hissettiriyor.

onlarin da yol alacagi gun gelir elbet.
nasıl bu kadar iğrenç olabiliyorsunuz? Bikinili kadın, mini etekli, şortlu kadın tedavüze uğrayacak ve hoşuna gidecek öyle mi? Ister çıplak olsun ister çarşaflı,onların kadın onuru var ve bu Sizin Salak muhabbetlerinize alet olmamalı. Biran önce bitin.
(bkz: bile bile lades)
kondom kullanımına rağmen kendi imkanlarıyla doğmuş tipin destekleyeceği düşüncedir.
Olaya tamamen ateist bakış açımla bakacak olursam insan da bir hayvandır. Günümüz dünyasında kadınlar için sunulan giyim modası kadınların vücut hatlarını ortaya çıkarmaya ve cinselliğini öne çıkarmaya yöneliktir. Dar giysiler, mini etekler, abartılı dekolteler kadınları cinsel birer öge olarak gören zihniyetin ürünüdür. Teşhirci ve bakımlı bir kadın bir erkek için seksidir. Seksi bir kadın doğal olarak erkekleri uyaracaktır ve erkekler de doğaları gereği tepki verecektirler.Hormonal faaliyetler sonucu erkek erekte olacaktır.Tabiatın kanunu budur nihayetinde. Bundan sonrasında mantık devreye giriyor. Id'in seksi gelen kadına karşı hayvansı istekler kurarken Üst benliğimiz ise evlenmeden veya kur yapmadan cinsel ilişkiye girmememiz gerektiğini veya toplumun bu duruma bakışını ortaya sürerek bizi engellemeye çalışır. Eğer beynimiz gelişmiş olmasaydı herkes herkesle çiftleşebilir, ahlak ve etik kurallarından bahsedilmezdik bile. Bu nedenle seksi bir kadınla cinsel ilişki kurmaya çalışan veya isteyen bir insanı yobaz,cahil veya sapık olarak değil de hayvan olmasından ileri gelen cinsel dürtülerini kontrol edemeyen, hormonlarının etkisinde kalmış, iradesi zayıf bir yaratık olarak değerlendirmek gerekir.
"o zaman dükkanların vitrinlerinde görülen herşeyi yağmalayalım, malum teşhir ediliyor orda herşey" şeklinde düşünmemizi sağlayan hastalıklı görüş.

dükkan sahipleri de ağlamasın, teşhirciler çünkü kendileri.

evlerin pencerelerini de kaldıralım, duvar örelim. kendilerini teşhir etmek isteyen insanlar pencere koyar evlerine.

mallık beleşe nasılsa...*
yanlış bir yaklaşımdır.insanların giyim şekilleri onların haksızlığa,hakarete,tecavüze uğramalarını gerektirmez. kendi kız kardeşlerinizi ailenizdeki bayanları düşünün. bu düşünce tarzı hangi medeniyette var. açık giyer kapalı giyer.aklı var değil mi? günahını da biliyor o zaman bu kimseyi ilgilendirmez ve kimse böyle bir şeyi hak etmez.
Çalmak da yağmalamak da insanın elde etme isteğini baskılama yöntemidir. Tabiatta güçlü olan kazanır ve insanlar arasında para güç olarak görülmekte. Çalan bir insan hayvansı isteklerini baskılamak ve hayatta kalmak için çalmıştır güçlü ise çaldığı mal onundur ve mal sahibi daha güçlüyse hırsızı öldürüp geri alabilir nihayetinde. Ki mal sahibinin gücü hırsız için caydırıcı olacaktır. Tabiatın gereği bunlardır. Ancak insanın evriminde beynin gelişmiş olması işleri bozmaktadır. beyninizden etik kuralları uydurup çalanı kurallarla (ki bu kuralları güç sahibi, para sahibi koyar) yargılamak ancak insanların yapacağı birşeydir.
allahını seven troll görünce artıya boğsun ya.
insan vücudundan en ufak bir deri parçası görüp tahrik olan birinin söylemi.
cinsel şiddetin kapalı toplumlarda daha yüksek olduğunu bilmeden sallama işidir.

şu kızını satan bir adam vardı daha geçen, kız türbanlıydı. bilmem anlatabildim mi?
olmayınca oldurulamıyormuş demek nefis.dünyaya tahrik varsa tahrip kaçınılmazdır hayvani güdüsüyle bakan zihniyetlerin, sahip oldukları suç potansiyelini her an fiile dönüştürebileceklerinden ötürü bazen bazı düşünceler şuç sayılabildeydi keşke diye hayıflandığım durumdur.anayasada önleyici cezalar olmalıydı hadım edilmeliydin işte sen daha çüküne davranamadan!
savundugumdan degil ama adam oldurmede bile tahrik var. Tahrik sebepli savaslar cikiyorken, psikolojik olarak saglikli olmayan erkeklerden korunmak icin tahrikkar giyinmemek lazim. (bkz: psikolojik olarak sağlıklı olma durumu)
Biraz saygı , açık saçık diye her insana tecavüz etcek olursak önce buyrun yabancılardan başlayın sonrada Türkiyeye gelin . Kalkın yatın dua edin Türk kızlarına hiç değilse üstsüz protesto yapmıyorlar , üstsüz dolaşmıyorlar edebiyle kendilerince giyiniyorlar sıcak havalarda , serinlemek içinde denize giriyorlar kapanık girseler ayrı bir dert böyle ayrı bir dert.
erkeklerinde şortla gezdiği düşünülürse onların da tecavüze uğraması gerektiğine varılan sonuçtur.
ister açık saçık giyinirler.
isterlerse giyinmezler bu tecavüz hakkı vermez.
Şerefsizliğe lüzüm yok böyle konularda bile gavatlık yapıyorsunuz.
ağız dolusu seve seve küfür edilesi başlıktır. yeri tespit edilip evire çevire dövülüp "abuk sabuk konuşup neden dayak yiyorum demek" adlı başlığa resimleri yüklenmesi gereken durumdur.
güncel Önemli Başlıklar