bugün

sevdiği entry'ler

amk kürdü

teyzemgile gidecektim. iyice hazırlandım. Kapri üzerine tişört giyip çıktım (ayakkabı nerde diye soran olursa sert bir dille uyarırım). Bir iki birşey götürüyordum içinde ağır bir iki bişi vardı birde su mataram. Evden çıktım.

Giderken sokaklardan geçiyordum. Hani bilirsiniz şu sokak başlarında kekolar tesbih sallar, yere tükürür falan. Onlardan var 3 tane. Uzaktan gördüm bunları. La diyorum keşke bişi olsa şunlara bi vursam. Yaklaştıkça susadığımı farkettim. Çantamdan suyumu çıkarttım içerek yürüyorum. Duam kabul oldu demek ki (3 haftadır aksatmadan cumaya gidiyorum olsun o kadar) bu amk Kürtlerinden biri laf attı.

Suyu ver dedi yere tükürerek. Sakince çantama koydum. Siktir git bakkaldan al dedim. Biri kalkınca diğerleri de ayağa kalktı. Ortadaki piç bana doğru yaklaştı. Baktık bişi yapmaya çalışacak ilk ben vurdum. Ama abi öyle bir geçirdim ki bana geçirseler fena olurum. Sonra onun solundaki kaçmaya başladı diğeri vurmaya çalıştı onun karnına bir tane tekme attım geri gitti biraz bu gelirken bir kere daha vurdum biraz mallaştı. Baktım ortadaki hâlâ yerde o kaçan uzaktan sopayla geliyor ben hâlâ ayaktakiyle boğuşuyorum en sonunda açığa geçip bir kere vurdum bir kere o bana vurdu. Diğeri geldi çantamla vurdum ona. içinde ağır şeyler var demiştim ya bu diğeri gibi iptal oldu.

Yerdekine ellemedim o boğuştuğuma bir tane daha tekme attım. Böylece esnaf geldi ayırdı.

Şimdi eve doğru yaklaştım. Marketten hoşbeş aldım. Birde gazete. Ha bunu yazarken de şuan o kalan suyumdan içiyorum.

amine gülşe

irina shayk, birce akalay ve megan fox u karıştırdığınızda karşınıza çıkan güzellik. oyunculuğu ve kaşları da şimdilik kusur kalsın, toparlar zamanla...

zöge: hollywood standartındaki kezbanlarımız rahatsız.
Olup bitenleri kaçırma

İlk öğrenen uludağ sözlük kullanıcıları olacak.