bugün

entry'ler (28)

sözlük yazarlarının ayar olduğu sözler

kankaaaaa . kanka nedir nasıl bir saçmalıktırki.

kalbin her çarpmasını aşk sanmak

Çarpıntı aynı kişiyi görünce konuşunca yada benzeri bi durumda tekrarlıyorsa hapı yuttun aşıksın. Genelde ritm sekmesi yaşıyosan kardiyolojiye git arkadaşım.

restaurantta kol gibi hesabı ödeyen kız

Tutup kolundan yemek sonrası nikah masasına koşturulası kız.

gül alınan kızın gerek yoktu demesi

Gidip sende gül alma davar adam sanki sevgiliye çiçek alıncaksa tek seçenek gülmüş gibi.

birazdangelirim

Dikkatli ve zeki bir 6. nesil yazar.

en ilginç sevgililer günü hediyeleri

ilişkiyi sıradanlaştırmaktan başka ne halta yarıyo bugün almıycam kardeşim sevgililer günüde neymiş .

ben bu yazıyı sana yazdım

Hayırdır unutuyomusun yoksa beni arada. Zaten senden uzak bir 14 şubatta kapımızda tamam beklerim dedim ama hiçmi arayıp sormıycaksın bu sana buralardan kaçıncı yazışım görsen acaba neler olucak orasıda muamma hadi hayırlısı bak telefon elimde bekliyorum mesaj at artık .

günün tek cümlelik özeti

Gene kolumda sen varmışsın gibi yürüdüm sokaklarda sessizce.

iğne yapmasını bilmeyen hemşire

Dart oynamayı hobi edinen hemşiredir.

ben bu yazıyı sana yazdım

Ah aşkımmm kırıp geçirdin kalbimi ne desem ne etsem bilemedim gecenin köründe yapılırmı bu hiç. Sinirliyim bile bile inadına yapma bari . Senin için değiştimde geldim hani sen benim yarım kalan tarafımsın ya tamamlayanımsın ya üzmesen beni nasıl olur.

Tamam sakinim.

http://fizy.com/#s/16nvvf

yaran youtube yorumları

Serdar ortaç - elimle

ahbe serdar abi hayat sana güzel , ben 18 senedir elimle

http://www.youtube.com/co...AYx-l8DUmHV2xqq7ZDkELvJyE

ilk seni seviyorum diyen taraf

Söylediğinde hiç birşey kaybetmediğini farkedicek çoğu zaman iyikide demişim diyecek olandır. Söylemek gerekir bazen içindekileri karşılık beklemeden ki zaten seni seviyorum bi soru değildir ki kaarşılık bekleyesin , dersin bir an sessizlik olur en çok kalbinin sesini duyarsın o anlarda acabalar gelir gider ama çoğunluk mutlu sonu getirir iyidir hoştur güzeldir.

En güzelide hala söyleyebiliyorken söylemektir.

gece üç te girilen anlatım bozukluğu dolu entry

uyuyup uyanıp sevgiliye atılan hata dolu mesaja taş çıkartır cinstendir .

vodka

Ahududu ile karıştrılarak içince aşkın doruklarına ulaştıran içkimiz.

azarrath

Koşarak kafa atılması farz olan yazar.

25 kez arayan sevgiliye cevap vermeyen sevgili

Sözde çifttir sadece gel gelelim arayanda tekrar tekrar aramışsa sorunda arayandadır. Olağan durumlardan birinde ise sabret belki işi var uyuyo veya duşta saplantı yapıp şizofrene bağlamak yersiz.

Saatler geçmiş geri dönülmemişse , ayrıl gitsin ben sana destek olucam söz yanındayım.

22 yaşına gelmiş ve hala seks yapmamış erkek

Saygı duyulması gereken erkektir gay muamelesi çeken arkadaslarının palavralarıyla gaza gelmeyen adamdır .

pkk lıları şehit ilan eden chp li vekil

Mualefet şerbetini sonuna kadar yudumlamış vekildir.

ilk dinleyişte aşık olunan şarkılar

Sting - Shape of my heart

Sıla - Seni Görmeseydim .

arabasız erkekle çıkmayan kız

one night stands den ibaret kızımızdır arabaya binmeyi haketmek için vücudunu sakınmaz.