bugün

sabırlı sevgili. 25 defa arayacak kadar hastalıklı bir tiple birlikte oluyorsa şuursuz da olabilir.
saplantılı sevgili istemeyen ve ayrılmaya karar veren sevgilidir. mesaj yazmakta yöntemken bir insan neden 25 kez arasın? arka arkaya arayan modeller özellikle sevimsiz.
başkasıyla sevişmekle meşgul olan sevgilidir.
düşünmeden yargılamak lazım;

eğer 30 dk içinde 25 kere aranmış ve bu dakikalar içinde geri dönüş yapmamış ise belki duştadır, kabız olmuş tuvalettedir, uyuyakalmıştır gibi, hemen atarlanmamak lazım. fakat;

aramaya gün içinde başlanmış ve ertesi güne kadar geri dönüş yapılmamış ise arayışların hepsi boşunadır cevap vermemek bile bir cevaptır anlayana. yazık olmuştur.
kişilik problemleri olan insan müsveddesi. istemiyorsan telefonu aç söyle.
bir zamanlar o umursamamıştır. şimdide sora ondadır helal olsun güzel yöntem.
zorlamıyorsa bırak gitsin arkadaşım, sen de rahat etsin o da.
25 kezlik hüsran. her gün isyanım var benim kadere.
aynı benim gibi unutkandır. birazdan ararım deyip saatlerce erteleyip en sonunda unutmuştur.
Güçlü bir mazereti yok ise; 25 kere arayan sevgiliye yazık vallahi -heralde- çok sevmiştir ya da inat etmiş O telefon açılacak aga! demiştir. 25 kere aranıpta telefonu açmayan kişiye yorum dahi yok zaten.
sevgilinin birşeyler talep etmesinden endişe eden sevgilidir...

ama bana sorarsanız bu çift sadece lafta sevgilidir..olağanüstü durumlar hariç,bu tarz bir ilişkide artık sevgi falan kalmamıştır..ve ilişkiyi sonlandırmak en doğru iştir..
Sözde çifttir sadece gel gelelim arayanda tekrar tekrar aramışsa sorunda arayandadır. Olağan durumlardan birinde ise sabret belki işi var uyuyo veya duşta saplantı yapıp şizofrene bağlamak yersiz.

Saatler geçmiş geri dönülmemişse , ayrıl gitsin ben sana destek olucam söz yanındayım.
sevgili değildir o efendim zira insan o aramış mı diye telefona dakikada elli kez bakar. artık bitmiştir zorlamasındır.
sevmiyordur. uğraşılmaya değmez.
uyuyordur.
25 kez arayan sevgiliye cevap vermeyen sevgili=eski sevgili.
antrenmanda olan sevgilidir.
Ayrılmayı göze almış , pes oynayan sevgili .
telefonun her çalışında müthiş bi haz yaşayan ve çalan melodiyle kalkıp oynayan sevgilidir. bir sevgiliyi bu duruma getirenler utansın.
muhtemelen birkaç saat sonra duştan çıktığında;

-aşkım ya telefon şarjdaydı bende uyuya kalmışım biliyomusun :(

diye mesaj atacak olan sevgilidir.
yirmi beş kez arayan obsesiftir, bunca aramaya cevap vermeyen ya ölüdür ya da bu obsesiften sıkılmıştır.
ya uyuyodur yada birinin altında kalan sevgilidir. anında terkedilmesi gerekmektedir.
onu yapan bunu da yaptı (bkz: terketmek)
cevap vermeyen sevgiliyi eleştirmeden önce 25 kere arayan sevgiliyi eleştirelim. neden 25 kere arıyorsun hayati bir meselen mi var? sevgilinle konuşmazsan bir şeyler mi kaybedeceksin? 1 kere ara uzun uzun çaldır, açarsa konuşursun açmazsa sevgilin müsait olduğu zamanda sana geri dönüş yapacaktır.

açmayan sevgiliye ise: 25 kere aramakta büyük yetenek bu yeteneği ödüllendir, 26. aramasında aç. yada en iyisi sen bu sevgilinden ayrıl, zira çok ısrar ediyor.
ya ayrılmak için bahanesi olacak yada tam anlamıyla vurdum duymazın birisi.