bugün

entry'ler (76)

türkiye nin en sıkıcı şehri

(bkz: ısparta)

bordo klavyeliler

Kan bağışı yapmak yerine kahrolsun pkk yazan tiplerdir.

ankara yı ankara yapan şeyler

(bkz: tunalı)

michael jackson denince ilk akla gelenler

Çocuğunu pencereden aşağı sarkıtması.

iftar çadırındaki mini etekli göğüs dekolteli kız

iftar vakti kızın bacağına kalçasına hatta ve hatta kolunun en ince ayrıntısına kadar bakan sözde müslümandan daha fazla birsey düsünemedim.

juventus taraftarıyla fener taraftarının farkları

o vahşi ve saldırgan bildiğimiz juve taraftarı 2006 2007 yıllarında takımları şikeden küme düsürülünce onuruyla içine kapandı.sustu.hatta bir serie b maçında juve taraftarları 'sizler cezanızı çekene kadar bu ağızlar açılmayacak' diye pankart açtılar. fenerbahçe taraftarı ise şike olayından sonra ikiye ayrıldı.ilk taraftar toplulugu hala fenerbahcenin şike yaptığını idrak edemedi ve olayı kavrayamadı. ikinci kısım taraftar toplulugu ise aziz baba degil mi parası var herhalde yapcak hehehe moduna girdiler. herif metristen padişah gibi alındı. yani gurur farkı.

bir kızın hoşlandığını anlama yolları

bakışlarında ki o masum utangaçlık..

90 larda çocuk olmak

Kuka oynarken kaybolmaktır , taso yüzünden kavga etmektir, teravih namazı esnasında camiye torpil atmaktır hatta bir bok var gibi ! kanalizasyona girmektir. Kısaca hayatı yaşamaktır. Ilkokulda iphone ile dolaşmak değildir.

yaran inci sözlük swf leri

gece gece güldürmüstür. http://inciswf.com/chfiq58r.swf

facebook a üye olmamak için binbir neden

Herkese göre degisebilir ama bana göre özel hayatın orospu olması. Benim kiminle nerede ne yaptığım benim ve benim en yakınlarımı ilgilendirir. 500 kişiyi değil.

vicious traditions

insanın içini bir hoş eden the veils şarkısı dinleyin dinlettirin. gece gece ne güzel de gidiyor.

sözlük yazarlarının itirafları

Yolda kendimden uzun bir kız görünce psikolojim bozuluyor sanane lan elalemin kızının boyundan. (bkz: 1 82)

dany nounkeu

Galatasaray ın 2012 2013 sezonu öncesi defansa yaptığı müthiş transfer. Doğrudur galatasaray ın tüm defans milli takım oyuncusuydu (hatta yedek gökhan zan bile) ama bu takım 3 4 kulvarda mücadele edecek. Gayet iyi transfer.

depresyona girmek isteyenlere tavsiyeler

Soad dinleyin.

otomatik vites araba

türklerin genelde tercih etmeyip 'ben vitessiz arabaya araba demem' mantığında olduğu yurtdışında ise gayet revaçta olan araba çeşidi..

yazarların euro 2012 şampiyonu tahminleri

San marino.

marteria

özellikle fifa 12 oyununun müziklerinde dikkatleri üzerine çeken daha önceden pek tanınmayan alman şarkıcı. http://www.youtube.com/wa...v=gBtEm3uPzZ0&ob=av2n

bilgisayar ilk alındığında yapılması gerekenler

Benim gibi sakar ise ekrana kan sürülmeli.

ömer üründül ün spor yorumcusu olduğu ülke

Spor programlarında dal daşşak muhabbetlerinin döndüğü ayrıca amk adında spor gazetesi olan ülkedir.

gerdek gecesinde kapıya gelen dilenci

(bkz: hocam bir siktir git)