bugün

şırnak olamaz. olum bi git nasıl eğlenceli lan kolun kopup geri dönüyosun hele hakkari off.
(bkz: ısparta)
iç anadolu grup seks mekanı. deniz kenarları ibadet yerleri olduğu için baya rererö.
açık ara ankara.
(bkz: Giresun) üstüne tanımam.
(bkz: sakarya)
parası olmayana (bkz: ben) için istanbul arkadaş. Hele ki otobüste vay canına yanayım ya. He diğer türlü sivas aga. Trabzon nasıl onu merak ediyorum üniversiteye ora gitcez amk.
Mersin- Bayburt.
istanbul izmir ankara hariç her yer olabilir.
yozgat değildir.
kırklareli'dir. kumanda pili bile bulmanız için yarım saatinizi ayırmanız gerekir. sıkıcıdır ve sönüktür.
muhtemelen kırşehir, yozgat gibi iç anadolu şehirleridir.
kişiye göre değişen yer.

eğlenmesini bilmiyorsan her yer sıkıcıdır. eğlenmesini biliyorsan arkadaşlarla evde oynanan iskambil kağıtları bile eğlencelidir.
(bkz: sakarya)
(bkz: kayseri)
(bkz: burdur)
(bkz: konya)
(bkz: kayseri)
bolu'nun üzerine yoktur. bir tek caddesi vardır herkes orada tur attığı için " mecburiyet caddesi " diye anılır. bolu'nun çevresindeki ormanlardaki ağaçlar bolulu dan daha kibar ve düşüncelidir.
tavuk döner ve çiğköfte dışında yiyecek bulunmaz. aşçı oldukları palavradır. o aşçılar mengen'den çıkar.
kayseri.
istanbuldur kesinlikle çünkü berbat bir şehir.
kesinlikle ısparta.
istanbul.
elazığ. kesinlikle elazığ. açık ara elazığ. eğer elazığ' da öğrenciyseniz yapabileceğiniz tek şey bilardo salonuna gitmek, gece 3 - 4 halı saha maçı yapmak ve eve gidip içmektir.
hahah. muğladır. aahah. çok sıkıcı lan. bodrum, marmaris... inanın bıktım amk. sabah uyanıyorsun hadi yüzmeye gidelim. gece hadi bara gidelim. of çok feci sıkıcı. sonra yemyeşil bi yer böyle. anlatamam.
(bkz: bursa)
konyadır. 0 hareketlilik, 0 canlılık, %100 yobazlık, %95 akp'dir.
güncel Önemli Başlıklar