bugün

Bazi ürünleri var ki oldukca kaliteli ve uygundur. Haksizlik etmeyin. Hem fakir değil, uyaniktir. Alinan ihtiyaçlarin sonu bok yoluna gideceğinden tuvalete göndereceği besin artiklarini da ucuza getirerek kanalizasyona ucuz mal sokmaktadir.
götten s.kilmekten keyf alacak kadar topoş olmayan insandır.
çikolatalı ve muzlu süt seven insandır. aynı şeye bir milyon yerine 500 kuruş verir.
ay sonunu zor getiren dengesizlerin hezeyanıdır. doktorlar, mühendisler alışveriş yapıyorda fakir niye yapmasın? açlıktan ağzınız koksa yinede havalı tarafınızdan ödün vermezsiniz. peh. ütopikler.
bim mahallemizin bakkaldan büyük marketten küçük olarak yaşamını sürdürmeye çalıştığı marketimsi bakkalıdır. her derde çare olmaya çalışır çikolatadan çarşafa hatta dönem dönem ayakkabı çamaşıra kadar her şey bulunur. ucuzdur fazla seçenek yoktur o yüzden akılda diğer şıkları beş tane bile değildir. ya o ya bu der alınır ihtiyaçlar. alışkanlık olmuş hatta ayaküstü kasiyerle muhabbet edilen bir yerdir.
Beş parasizdir.
bimden alisveris yapan tutumlu insandir. bimden utananlari da anlamiyorum.
Tutumlu insandır. Memur ve öğrenci kesimi daha çok tercih eder bimi. Zor zaman dostudur.
öğrencidir. dost frambuazlı yoğurt gayet güzel oluyor hem.
Nerden alisveris yaptiginin onemi yok bakkalda olabilir, onemli olan buz dolabinin dolu olmasidir.
benimdir o , abur cuburlarımı paso burdan alıyorum.

geçen bir alışveriş yaptım fişi bildiğin banko iddaa kuponu gibi aq , en yüksek 2,95 var 10 lu xl aldım o da handikaplı galiba ondan öyle geldi.

hatta fişte 0,95 lik bir ürün gördüm gaza geldim gittim iade ettim oranı düşürüyor diye aq.
eklemeyi unutmuşum , çok da fakir sayılmam aq.

xl halleyden güzel bence.
Lan...
benim la o fakir. Swh

Tanım: alışveriş yapan müşterilerine fakir yakıştırması yapılan mağazalar zinciridir. Yurt çapında son derece yaygın şube ağına sahip olduklarından dolayı neredeyse toplumun tüm kesimleri bir şekilde o mağazalara uğramış, o mağazalardan alışveriş yapmıştır. O yüzden fazla şaapmamak lazım.

Tanırım iyi mağazadır.
He benim o! Bir de markasını bilmediğim bir sürpriz yumurtaları var ki mükemmel. 2 tanesi 1.5 tl lan!
madem istenmiyorum fakirlerin hor görülmedigi o kadim ülkeye hindistana gidiyorum. benim oraya gittigimi ogrenince oraya da bi sube acarlar artık.
gerçekten rahatsız insandır.

Birkaç saat önce önünden geçiyordum, akşam maç var diye biraz atıştırmalık alayım dedim.

ilk yarı bitmeden çöpe attım Çünkü ben bittim. inanılmaz bir karın ağrısı çekiyorum Şu an.

midesi hassas insanlar denememeli.
Lüks evde oturanları da girerken gördü bu gözler.fakirlikle alakasızdır fiyatlar uygunsa girer alırsınız ki öyledir.çoğu da zaten marka üretimler sadece adları değişik.
saati 10'u geçtiği için artık gidemiyor.
Çoğunlukla öğrencilerin sıkça uğradığı yerdir.
fakir değildir, öğrencidir o öğrenci.
Öğrencilikten kalma samimi bir ritueldir belki *
Birinç birinç... Benim o. Çok net.

Peripella fena değil ama le cola gitmiyor be hacı fakir bile içmiyor yani.
Öğrencidir.
Seviniz, hor görmeyiniz.
Körpeyiz...
birleşik islam marketleri fas, türkiye ve mısır'da hizmet vermektedir. her zaman reklama ve satış reyonlarına ayrılan çok düşük bütçe ile daha uygun fiyata ürünler satışa sunulabilmektedir. genel olarak ürünler kartonu ile birlikte koyulur. ekstra bir yatırım yapılmaz. çalışanlarının ücretleri asgari ücrete göre yüksektir. bim misyon olarak işe yarar malları daha ucuza insanlara sunarak sürümden para kazanmak hedefindedir. realitede malları ne kadar dandikte olsa ara sıra getirdiği ürünler ve yaptığı promosyonlar ile her kesimden müşteri toplayabilmektedir. çok fazla şubesi vardır ve dolayısıyla sadece fakirler alışveriş yapmamaktadır. hiç kimse yakında bim varken ufak tefek şeyler için başka bir mağazaya gitmez.
aq ben bunu neden yazdım bilmiyorum, bimin anasını avradını sikeyim.
Benim iyi tanidigim zengin bir aile var, bim den yiyorlar.. Annem de hep der "onlar öyle yapa yapa zenginliyo" Siz de devam migroslara...