1. 997.
    Ampulleri söndürün, sabah oluyor.

iyi parti
    10 -5 ... golgebeyi
  2. 998.
    allahım sen utandırma yarabbim.

iyiler kazanacak...
    11 -2 ... tengir budun
  3. 999.
    Pazar günü Aziz milletimizden ayarı yiyecek olan fetö uzantısı siyasi parti, yallah Pensilvanya’ya.
    3 -9 ... 1protesto
  4. 1000.
    birilerinin canını fena sıkan parti.
    hemen üstte yazan entrynin güzelliğine gel, fetö uzantısı agagshjajskalalal
    beyin olduğu halde düşünememeyi nasıl becerir insanlar kesinlikle anlayamıyorum.
    6 -1 ... beyazatlinick
  5. 1001.
    kral bey ne yapıyorsunuz, kaçıncı seviye bu?

iyi parti
    6 ... xlynin
  6. 1002.
    beyler bayanlar. oyla iyi partiye.

chp-mhp ile oy ziyan etmeyin.
    2 -1 ... hacitbecik
  7. 1003.
    gerçek milliyetçi ve atatürkçü bir parti.
    5 ... nervous to speak
  8. 1004.
    suriyelileri ginderme konusunda hemfikir oldugum parti . bunun disinda meral hanima kurtlerden oy gelmeyecegi icin ikinci tura kalirsa sansinin dusuk olacagini dusunuyorum .
    1 -1 ... dollapagetti
  9. 1005.
    Oyumu atacağım parti. ilk turda da meral hanıma oy vereceğim. Ben şu son durumda başka muhaeerem'e meyletsem de artık kendisinin cumhur başkanşığına daha yakılır ve daha ayakları sağlam basan biri olduğuna emin oldum.

Fakat malesef ikinci tura kalamayacak gibi. ikinci turda da mecbur el mahkum göt gardiyan muharrem'e atacağız oyu. Yanlış anlaşılmasın muharrem beyin kötülüğünden falan değil ama meral hanım ondan daha uygun ve birikimli bama göre. Gerçi başkan bulduk kılsızını aramayalım. Her türlü tayyipten iyidir.

Hatta tayyibin karşısında değil muharrem, kırmızı götlü habeş maymunu da olsa gene ona oy atmak lazımdır. Bu konuda ise özellikle bazı iyipçilerin tavrını anlayamıyorum. Resmen eğer meral hanım kazanmasa muharrem de kazanmasın diye moral bozup tabanlarını ikinci tur için moral bozup katılmamasına uğraşıyorlar. Resmen Tayyip ikinci turda muharrem'e karşı kazarısa sevinecek adamlar var içlerinde.

Lan dümbükler vakit yemek seçme vakti değil. Amaç hayatta kalmak. Gerekirse yılanda kızartacaz tosbağa da haşlayacaz... Olaya böyle bakıyorum ben.
    1 ... eduardo elric