bugün

champix

Sigarayı bırakmamı sağlayan mükemmel ilaç. Nasılmı?

Hapa başlamadan sigarayı bırakma günü belirliyorsunuz ben 10. günü son gün olarak belirledim. 1. gün hiç birşey yok sadece sigarayı yaktıktan 5.5 dakika kadar önce sigara içmiş hissi, 2. günde aynısı, 3de, 4 de, 5 de, 6 dan sonra sigara içmeseniz saatlerce içmediğinizi farkediyorsunuz ama yer etmiş bir kere bazı anlara (yemek arkası, yoğun iş probleminin arkasından vb) yakayım bir tane diyip yakıyorsunuz. 7. günden sonra garip garip rüyalar görmeye başlıyorsunuz hele bazı rüyalar oluyorki psikolojiniz bile etkileniyor, sigara içme isteğiniz iyice azalıyor ve sigara yaktığınızda sanki 1.5 dakika önce sigara yakmışsınız gibi bir tat oluyor ağzınızda. 8. gün hala azaltmadım günde neredeyse 1 paket içiyordum ki zaten günde 1 paket içerdim iyice karamsar olmaya başladım bırakamıycam diye 9. gün kendi kendime biraz içmeyeyim ne olcak bakalım dedim ve bir süre içmedim hiçde cnm istemedi. Sonra anladımki; usta bu sadece hapla olmuyor birazda kafada bitiyor 10. günde 10 tek kadar sigara içtim ve bir daha içmiycem dedim. 11. gün hiç sigara içmedim sadece birazcık sinir vardı bende. 12 gün yani sigarayı bırakmamın 2. günü az birşey sersemlik 13. gün ise neredeyse hiç birşey yoktu. Ben ki 1 gün oruç tutar ogün içinde sinirden dolayı bir yada iki kişiyle kesin kavga eder yada tartışır gün sonundada yaşanılan olayları rüya gibi hatırlardım. Neyseki hemen hemen hiç açısız sigarayı bıraktım tabiki ilaca devam ettim, 28 gün kullanıyorsun ilk başlangıç paketini. Derken 14, 15, 16,,,,,,,38 gün geçmiş. ilaç psikolojimi bozdumu kesinlikle hayır, mide bulantısı çektimmi kesinlikle hayır sadece saçma rüyalar gördüm, ilacı bitirdim ve devam paketi yerine irademi kullandım. 38 gündür sigara içmiyorum inanırmısınız sigara içmemek mükemmel bişey. Anlıyacağınız vereceğiniz paraya acımayın ilaç çatır çatır sigarayı bıraktırıyor. Darısı sizlerin başına sevgili sözlük halkı.

Özet geçiyorum: Bırakmayı gerçekten istiyorsanız hapı kullanın kesin çözüm alırsınız.