bugün

recep tayyip erdoğan a binmek

insanlar elbetteki farklı dünya görüşlerine, inanç sistemlerine, hayat felsefesine, doğrulara, yanlışlara sahiptir. benim doğrum bir başkası için çok yanlış olabilir. hatta kabul edilemez olabilir. buna mukabil medeni ve aklı başında bir kişi kendi doğrusuyla ilgili argümanlar getirir, eleştirdiği noktaları söyler. fikir alışverişi olur zekanın elverdiği oranda.

ama eleştiriyle aptallık arasında farkı göremeyen ham bireyler anca çatışmaya yol açar. şimdi bu başlığa mukabil birisi de dese ki

atatürk e girmek: lys de atatürk üniversitesine girdim lan, ehe ehe
mustafa kemal e sokmak: bizim oğlanı mustafa kemal ünv. ne memur olarak soktum. bi de everdik mi kafam rahat

böyle yüz tane saçma sapan laf oyunu bulurum, yeter ki niyetim olsun

ayrıca istanbul'daki vapur isimlerini bir araştırırsanız zübeyde hanım ın da dahil olduğu bir sürü merhum insan isminin verildiğini görürsünüz. şimdi gerizekalının birisi de kalkıp bu tür aptal aptal laflar mı sarfetsin. böyle aptallıklar, böyle gerizekalılıklar, böyle beyinsizlikler insanları, fikirleri nereye vardırır arkadaşlar. bu derece mi zekadan yoksun bünyeler var etrafımızda.

kişiler hakkında eleştiriler muhakkak ki olur, bunu da medeni bi şekilde yazarsın. ama nedir bu yaa

burada vakit kaybedeceğine gerçek babasının kimliğini araştırması gereken orospu çocuğu liseli ergen piçler.

mal mısınız olum siz?

edit: malsınız mal. eğitimsiz mallar