bugün

aldatılmak

ne kadar acı.sevdiğin insanların seni böylesine aldatması.ne yapabilirsinki.hiçbirşey.aldatılan sensindir ve elinden hiçbirşey gelmez.bunca zaman geçirdiğiniz beraber anlar bir hiç uğruna feda edilmişse elinden hiçbişey gelmez.sadece,sadece ağlayabilirsin.içindeki nefreti,kini ve ACIyı kusmak için sadece ağlayabilirsin.gözyaşların yanaklarını yaksada,kalbini acıtsada ağlamaktan başka çaren yoktur.ve her zamanki gibi kaybeden yine sensin.ağlayan yine sensin.bu kadarı yeterli değil mi.bu kadar acı,kan,gözyaşı bu lanet dünyadan göç etmen için yeterli değilmi.evet bunu sende biliyorsun.gitme vakti.geçmişte yaşadığın herşeyi bir an için düşün.bu yaptığına pişman olacakmısın.tabiki hayır.devam et.o bıçak seni bütün bu pisliğin içinden alıp huzura kavuşturacak.ne bekliyorsun.senin için sevgi,aşk gibi iğrenç duygular yok.bunu kabullen artık.ve o bıçakla yapman gerekeni yap.evet işte böyle,devam et,devam et.mutlu değilmisin.biliyorum bu hayatının tek doğru kararı,bunu defalarca söylemene gerek yok.şimdi yerine otur ve bu muhteşem kırmızılığın akışını seyret.ne kadar güzel değil mi.ne kadar güzel süzülüyor.her damlasında yaşadığın iğrençliklerden parça var.ve o artık senden uzaklaşıyor.buna sevindiğin gözlerinden okunuyor.seni mutlu görebilmek çok güzel.gözlerini kapamadan önce bana bak.seni sevdim.ama bunun anlamını bilmiyorsun.şimdi huzura kavuştun işte.elveda.mutluluklar...