bugün

fatih terim

ispanya maçları baz alındığında oyuncu değiştirmekte ve milli takım aday kadrosunu toplamakta çok beceriksiz ve kompleksi olduğunu düşündüğüm mimiksel motivasyon ustasıdır. koskoca aday listesinde 2 tane sağlam stoper olmaz mı yahu? madem idman kaçıran emre aşık ile dl hakan balta'yı gözün kapalı oynatacaktın o ibrahim kaş'ın orda ne işi var? iyi oynadılar kötü oynadılar bu beni ilgilendirmez sen servet geldiği zaman da partnerini balta yapıp solu deli ibrahim'e emanet edeceksen eyvallah hocam ama aksi hali ve ne yazık ki gerçek haliyle diğer çağırılanlara ayıp. sen aday kadroya ibrahim toraman, mert nobre, ekrem dağ gibi formda oyuncuları nasıl almazsın? hadi ibo ile egolarınız kapıştı olmadı ama nobre'nin ne günahı var? 4 büyüklerin peşinden koşup alamadığı, el yakan bonservisli mehmet topuz'un ne günahı var?

şunu açık söylemek gerekirse taktik olarak inanılmaz iyi başladık maçlara ama gel gelelim oyuncu değiştirmelerde öyle saçmaladın ki bize 4 puan ve dünya kupası heyecanına maloldun. yazık, yazık ki ne yazık !! 30 maçtır yenilmeyen takıma ezilmeden 6 puan verdin hemde taktikle yanlış aday kadroyla değil saçma sapan oyuncu değişikliklerinle. maçın sonunu oynamak çok önemlidir hoca. avrupa kupasında motivasyonunla, sihirbaz kondisyonerlerinle ve birazda olsa şansın ile işi götürdün ama ama ama ama... bu amalarım oldukça sinirli ve benim sana hala saygım var. floransa'da senin türk olmanla bağlantılı iş bağladım için o amalarımı ''yapma be hocam'' ile dolduruyorum. ama daha sonraki amam gene ''am'' ile başlar da devamı ''ına'' ile mi olur orasını bilmem. saygılarımla fatih hoc ''am'' ''a''.