hadise

yuvarlak köşeler hatlar insanda huzur ve rahatlama saglar ve beyni de fazla yormaz.
sırf bu yüzden her objesi, içindeki her şeyi, her köşesi yuvarlak oval olan oteller vardır. keskin köşeler insanı rahatsız ederken, yuvarlak köşeler insanda huzur ve rahatlama uyandırır.

tıpkı yıllardır süregelen ferrari ile porsche kapışması gibi.

tasarım harikası ferrari gayet keskin, köşeli, serttir. korkutur. insanı rahatsız eden bi havası vardır.

kadın vücuduna benzeyen kıvrımlarıyla porsche dünyanın erkekler tarafından en çok tercih edilen arabasıdır.

o yüzden demem o ki sıfır beden angelina dan yeminle daha da kadın gibi kadın olan hatun.

tanım: 1 kilo alsa şişko bi kilo verse zayıf olacak, tam kıvamındaki porche tipli hatun.

evet, kadın gibi kadın tanımına uyan dilber. şımarık, aksanlı konuşmasıyla değil erkekleri kadınları bile kendine hayran bırakan güzel.

hele düm tek tek derken o ince belini ayva göbeğini bi sallayışı var ki off offf...

(bkz: erkek olmalıymışım dedirten hatunlar)

not: ahahaha, kardeşim sen beğenmeyebilirsin ben beğeniyorum var mı? he sen angelina'ya bozuldun? ama bak onu benzettiğim ferrariye de tasarım harikası demişim. ehehehe ulan ben var ya neyse. öpt.