bugün

ismail saymaz

uğur dündar ile yılmaz özdil arasına nifak tohumları eken ne idüğü belli gazeteci...

iki atatürkçüyü, iki kemalisti, iki cumhuriyetçiyi ancak bir nifak tohumu birbirine düşürürdü. ama bu problem elbet çözülecek. uğur abiyi sizin gibi çakma solcuların, atatürk düşmanlarının elinden kurtaracağız.

bir insan sırf muhalif olduğu için iyi değildir, sırf muhalif yazılar yazıyor diye desteklenmemelidir.

belki bilmeden sırf muhalif olduğu için, sırf gündemde olduğu için ismail saymaz'ı seven, ona itibar eden atatürkçü, cumhuriyetçi, kemalist arkadaşlar, iyi bakın aşağıda paylaştıklarıma şimdi.

hamurunda atatürk ve cumhuriyet düşmanlığı olan ermeni dönmelerini bu millet iyi tanımalıdır.
görsel
görsel
görsel

bu ermeni dönmelerinin hangi bayrağa hizmet ettiklerini bizler biliyoruz.
görsel

hangi kirli örgütün maşası olduklarını da;
görsel

bunların atatürk düşmanlığını kullanıp kimlere tetikçilik yaptıklarını, vatansever türk subaylarını terörist olarak ilan ettiklerini de unutmadık;
görsel
görsel

bu ergenekon haberlerini yapan çakma gazeteci, "ergenekon haberlerimin arkasındayım" demiş, ergenekon'un bir kumpas olduğu kesinleştiğinde de ergenekon paylaşımlarını silmişti.
görsel

biz seni iyi tanıyoruz ismail...
pazaryollu ismail mi diyelim sana, yoksa ermenice adı olan nörgahlı (nor gyugh) ismail mi diyelim? hangisini istersin?

tüpçünün gazetesinde yazıyordun, oradan kovulup uğur abi'yi kandırdın, 77 yaşındaki yaşlı bir adamı kandırman kolay da biz yemeyiz senin attığın taklaları ismail...cnn türk ismail...düşkün abdülkadir'in kalem arkadaşı ismail...

bak daha sbk olayına girmedim ismail, anonsçu veysi olayına değinmedim bile...

sevgili arkadaşlar, değerli okur. benim yazdıklarıma inanıp inanmamakta özgürsünüz, ama sorgulayınız. ben gerektiği kadar belge ortaya koymaya çalışıyorum, ama yine de bana körü körüne inanmayın, sorgulayın.
örneğin kumpas-der diye bir oluşum var.
ergenekon ve balyoz kumpaslarının mağdurları olan, şerefli, namuslu türk askerleri, bürokratlar var gidin onlarla tanışın, onlara sorun bu çakma gazetecileri, tatlı su solcularını onlar sizlere anlatsın...