bugün

berkcan güven

Bence tamamen yalnız bir çocuktan starboy’a yükseldi. Hatta rap söylemeden önce Ezhel ile nasıl rap yapılır adlı bir video çekip, video bahanesiyle işi çaktırmadan kapan zeki bi velet.

içinde ışıltı vardı ama Starboy olmak için hırslanıp ateşleyecek bir kıvılcıma ihtiyacı vardı. Bu da aslında ezilmekti. Babasının kardeşini futbol klubüne yazdırmasıyla, kardeşi asıl adamlarla olurken bir abi olarak ondan düşük konumda kalamayacak görmesiyle yani abilik gururuyla ben bu kadar ilerlediğini düşünüyorum. Gördüğümde sezdiğim bu. Şuanki pasifliği de zirveyi gördükten sonraki rahatlaması hepsi bu. Kardeşi bile “beni tanıyorlar çünkü abim .. “ diyor. Bana bu çabası çok samimi geliyo kardeşi ya da ablası/abisi olan herkes bu hissi tadmıştır.

Ben misal, kimseyi rol model olarak almıyorum. Çünkü o zaman ben olacağıma inanmıyorum.

Bizim evde starboy her zaman ablamdı. Ablam o zaman popüler kişilere fame derlerdi Kadıköy fameiydi dkdkf dışarda içerde gözdeydi

istediğim bir tarz değildi. Dansçı ya da sporcu olmak isterdim. Ailem küçükken yazdırmadı ya da yazdıramadı.. 16/17 yaşımda kendi kendimi spora yazdırdım. Kendi kendime dansçı oldum. Kendi kendime manken oldum. Tiyatro denedim Şu son 2 yıldır ise hiçbir şeyim