chuck palahniuk

dövüş kulübü
--spoiler--
prezervatifle kokpit arasındaki fark nedir?
1!!1!?

prezervatife bir yarak sığar
--spoiler--

üstteki kısım dövüş kulübü'nde geçer ama kitabında.

gösteri peygamberi

tıkanma ve birkaç kitabı daha var ben bu üçünü - üçüncüyü yeni okuyorum- okudum. kişisel görüşüm bu üç kitap arasında beni en etkileyeni gösteri peygamberi olmuştur. gerçi gerizekalı popüler kültür size "dövüş kulübü" dedirtecektir ama ben yine de eşit mesafeden baktığımda raskolnikov'un baltası kadar beraak bir şekilde gösteri peygamberi diyebilirim hatta mübalağa edip gösteri peygamberi ezer dövüş kulübü'nü diyebilirim. eğer bu konuda tartışacaksak muhatabım dövüş kulübünün kitabını okumuş olandır. kusura bakmayın şu aptal furyadaki kenidini marla singer zanneden bir asalakla bu konular zaten tartışılmaz. açık ara zaten gösteri peygamberi alır. tıpkı ekmek arası'nın kadınlar'ı açık ara geçeceği gibi bir durum herkes bukowski dediğinizde size kadınlar ne kitaptı ama derler. ama konu tam olarak öyle değildir. bu göreceli bir yaklaşıma maruz kalacak kadar seçenekli bir karşılaştırma değil. factotum ve ekmek arası ( ekmek arası hepsinden daha öndedir) kadınlar ve nicelerini okudum aklıselim biri bana hak verecektir. o da bu sözlükte yoktur. bu da yazdığım en aklıselkim entry olsun kendi dışa doğru boşalmamı sağlamak tatmin seviyeme ulaşmak için yaptım bunu siz zaten yoksunuz.