bugün

kentplus kadıköy

Kentplus Kadıköy site yönetimi ve Emay inşaat! 7 aydır Kentplus Kadıköy'de oturuyorum. Bu süreçte musibetlerin ardı arkası kesilmedi. 6 asansörün 5'i sürekli"out of service." Çalışan 1 tanesi de sürekli tutukluluk yapıyor, düşecekmiş gibi sesler çıkarıyor. 3 kere asansörde tek başıma kaldım, sayenizde klostrofobi neymiş öğrendik. Asansörlerin bazen hiçbiri çalışmıyor, 15. kattan defalarca kez indim çıktım. Aralık ayındayız dairede bulunan petekler çalışmıyor. 4 kere sitenin teknik servisi gelip baktı, hala çalışmıyor. Kapının önüne koyduğunuz güvenlikler daire sakinleri dışında herkesi içeri alıyor. Korunaklı, karma yapıdır; konforlu olur, sıkıntı yaşamayız, rahat ederiz diye taşındık çektiğimiz çilenin haddi hesabı yok. Karma yapı dediğime bakmayın, spor salonu, yüzme havuzu falan hak getire! Hiçbir sosyal faaliyet alanı yok. Daha çok kaotik demek lazım. Her an başınıza her şey gelebiliyor. Bu kadar rezilliğe rağmen bölgenin en yüklü aidatına sahip site. Üstelik aidatını ödemeyene de vakit kaybetmeden icra gönderiliyor. Neyse her şey zamanla rayına oturur dedik, sabırlı olmaya çalıştık. Ama olay tahammül edilemez bir boyuta ulaştı. Solventli epoxy denilen kimyasal madde her ne hikmetse ve nasıl oluyorsa suya bulaşıyor. Günlerdir sularda buram buram tiner kokusu var. Çoğu kişi olayın yaşandığı gün farkında olmadan bu suları çayında, kahvesinde, yemeğinde kullandı. Hadi her şeyin telafisi olurdu da böyle bir şeyin asla telafisi olamaz. Geri dönüşü olmayan bir hata yaptınız. ihmalkarlığınızın ve aymazlığınızın hesabını vereceksiniz.