üst katta sevişen komşu

Universite zamanlarindan bir ani. Ust katta degil yan dairede yanliz. Ikinci ogretim oldugum icin aksam cakti okuldan geliyorum. Tam binanin kapisina gelecekken kulagimdan kulakligi cikarttim ve elime anahtarlari aldim. Bi yerlerden acaip bir ciglik sesleri yukseliyor. Bende "noluyor amk biri karisini mi dovuyor" diye dusundum. Birkac saniye kapida durdum ve sesleri dinledim. Cigliklarin sonu gelmiyordu. Neyse binaya gireyim dedim en son. Binaya girdim ve ciglik sesleri butun apartman boslugunu kaplamisti. Giriskati oldugu icin gene biraz bekledim. Bir an polisi cagirmayi dusundum. Fakat o an isin rengi belli oldu. Caatt cutt seslerinin ardindan bir hanim sesi "askim vurma artik zevk almak istiyorum birazcik" diyordu. Adamda hinzir gibi yetisip "kes sesini" deyip tokatlara devam ediyordu. Bunu diyince soktum anahtari iceri girdim tebessum ederek. Muhtemelen beyaz yakali olan bu komsularin yuzumu hic gormemistim taki 1 hafta sonraya kadar. Adama bi baktim kel uzun boylu atletik bi adam. Kadinda endami yerinde zayif genis kalcali bi kadin.

Sevisin aga, hayat sevisince guzel...