en yüce duygunun insanıdır, liverpool maçını buldu yavşak.
dünyanın en güzel komşusudur.
(bkz: caps yok mu caps)
son anların yaşanmasına mütevellit gıcırtılar azalmıştır.
kıskanılan kimsedir yanınızda kız arkadaşınız da varsa eğer ve siz sessiz sedasız hallediyosanız işinizi bak onlar nasıl güzel yapıyorlar der gibi bakışlara muhatap olursunuz ki zor bir durum nasıl anlattım sanki yaşamışım.
+ ahmet bunlara bir dur demek lazım.
- kesin geciktiricili kullanıyor.
+ ahmet sana diyorum
- acaba hangi pozisyondalar
+ ahmet kime diyorum ben?
- bizde mi sevişsek ya?
+ e hadi bi koşu...
(bkz: zorunuma gitti)
komsu abladan 'oh ye' nidalari duymak mumkundur,buda abimizin performasinin iyi oldugunu gosterir.

sonuc olarak:gecenin yarisinda aglayarak bizi rahatsiz edecek cocuk yapmadiklari muddetce zarari yoktur.
eşinizle sevişmediğinizde aşırı derecede sinirinizi bozan ve eşinize türlü laflar sokabilmenize yardımcı olan kimselerdir.
(bkz: pozisyon tahmin etmece)
bekarlık yıllarını zulme çeviren komşu tipi.
bir gün çıkıp yavaş olun diyeceğim komşumdur yatak gıcırtısıyla karışan bayan sesinden uyuyamıyoruz ne kadar ayıp bir şey işinizi kimseti rahatsız etmeden yapsanız ne olur.
bir kadın bir erkek dizisinde demet evgar,yan komsusu sürekli bağıran inleyen hatun için içi içini yiyerek şöyle demişti;çin ordusuyla mı sevişiyo mart ayındaki kediler gibi mübarek.bizimkinede bi daha tavuk yedirirsem.
sık sık rastladığım bir durum. hele evde yalnız yasıyorssanız daha da içine oturması olasıdır. o değil de dikkat ettim genelde banyodayken daha net sesler duyuluyor. banyonn üstünde üst komşunun banyosu bulunmakta bu da demek oluyor ki klasik durumlar pek hoşlarına gitmemekte ayrı mekanlar denemekteler. fantazi dünyalarının genişliği için tebrik ediyorum kendilerini başarılarının devamını diliyorum.
elizabet dönemlerinin en nefret edilen komşudur.
(bkz: abi koş deprem oluyor)
insanın konsantrasyonunu piç edebilen komşudur.
ilk defa dün gece ve bu sabah karşılaştığım komşu tipi. Eğer hatun kişinin sesi alt kata ulaşıyorsa içine aldığı şeyin erkek cinsel uzvundan farklı birşey olduğunu düşündürür.
Alt kattaki gencin neler çektiğini düşününce aşka gelip orgazm üstüne orgazm yaşayan çift.
bu bünyeye yapılacak bir haksızlıktır aynı zamanda.
odanın değişimiyle, son bulacak sesler dinletisi. altta insan var lan insan hüü, bak duymuyorlar da.
süper fantazi ürünü olabilecek durumun ta kendisi.
alt kattaki gencin neler çektiğini düşününce daha eğlenceli hale gelen olay.
(bkz: dün gece için özür dilerim).
insanın yalnızlığı perçinleyen durumdur.

(bkz: merhaba biz dün gece üst katta sevişen çift)
(bkz: soruları alayım)