bugün

lg v10

ilk çıktığı zamanlarda 2700 liraya aldığım ve bir kaç ay sonra fiyatının bir anda düştüğünü gördüğümde sikildiğimi düşündüren telefondur. Ghost screen vardı biraz ekranda. Göze batacak kadar değildi rahatsız etmiyordu ama bu sorundan servise giden telefonların yenisiyle değiştiğini duyduğum için akıllılık ettim gönderdim. Vatan bilgisayar aracılığı ile gönderdim. Vintek servise ulaşmış ama ben bunlarla iletisim kuramadim hic. Ne telefonlari actilar ne e maillere cevap verdiler. Lg genel müdürlüğüne attığım sikayet mailinden sonra lg den cevap geldi. Firmaları adına özür dilerlermiş ve yaşadığım olumsuzluktan dolayı üzgünmüşler ve telefonumun değişim işlemleri tamamlanmış ve kuryeye verilmiş. Hassiktir. 2 ay bekledim amına koyum. O iki ayın ardından da 64 gb siyah v10 göndermeleri gerekirken 32 GB beyaz(en satılmayan modeli) göndermisler küfür eder gibi. Telefonu almadık para iadesi talebinde bulunduk. Aradığımda daha onaylanmamış diyip geçiştiriyolar. O özür maili atan yere yazdığımda ise siklemediler. Orospu çocukları.