bugün

zyxel

işim gereği birçok markadan ürün alırım. zyxel müşteri hizmetleri 10 numaradır. Malı sattım banane demezler, garantiden çıkmış bile olsa çözüm üretmeye çalışırlar. Zyxel araba yapsın alırım o kadar sağlam teknik desteği vardır. çokbilinen, yerliyim ben diyen firmanın müşteri hizmetlerini aradım adım soyadım telefon numaram ve e-posta bilgilerimi vermessem yardımcı olmayacaklarını söylediler. Cevabı evet/hayır olan bir soru sormuştum ama illa kayıt açmamız ayağına seceremi istediler. Vermedim telefonu kapadılar.
Nsa serici cihazlarını kullanıyorum nas diye aldım canavar çıktı. Gigabit de ne loo denilen geçmiş zamanda gigabit switch almıştım, köpek gibi çalışıyor. Modemlerine laf söyleyenler aldıkları şeyin modem olduğunu,başka birşey olmadığını bilsinler. Kablosuz başka markalar kadar çekmiyor olabilir, o cihazın ana omurgası modemdir,ap değil. Felancı markanın modemi çekiyor ama girbak bakalım modem seçenekleri nekadar çeşitli. Tek eksiği arayüzlerde Türkçe pek olmuyor, ingilazca kullanmak zorunda kalıyorum.
güncel Önemli Başlıklar