bugün

samsung galaxy s4

kesinlikle düşürülmemesi gereken telefon. ekran çatır çatır çatlıyor. çok dayanıksız. forumlardan okuduğum kadarıyla "cebimde durup dururken ekran çatladı, halıya düştü ekran çatladı" vb. gibi ifadelerle çokça karşılaşılıyor. benim telefonumda cüzdan kılıf diye tabir edilen, içine kredi kartı vs. konulan bir kılıfın içindeyken yaklaşık bir metrelik mesafeden düştü ve ekran çatladı. neredeyse örümcek ağı gibi bir görüntüsü oldu. dokunmatiğinde sorun yok, ekrandan ele bir pürüz de gelmiyor, fakat özenerek beğenerek aldığım telefona her baktığımda o çatlağı görmek çok can sıkıcı. yaptırmak için 400-450 tl gibi bir fiyat istiyorlar. bu kadar dayanıksız bir telefona bu miktarı vermeyi doğru bulmadım. yaptırdıktan sonra yine saçma sapan bir şekilde çatlamayacağı garanti değil. s4 vs iphone 5 drop testini izledim. ikinci düşmede s4'ün ekran gitti, fakat beş altı sefer ve her seferinde daha yüksekten bırakılan iphone 5'in ekranına hiç bir şey olmadı. en sonunda üstünden abayla geçtiler yine bir şey olmadı. s4'ün özellikleri iyi ama arka kapak, ekran, yandaki metalik görünümlü madde kesinlikle çok dandik. varın gerisine siz karar verin.
Gündemdeki Haberler
güncel Önemli Başlıklar