bugün

dünyanın en talihsiz erkeklerinin türkler olması

facebook ve twitter'ı çok yanlış anlamış atarlı ergen aforizmaları, demet akalın tarzı çok gördüm geçirdim sen kimsin tarzı şarkı sözü paylaşma yeri sanan yeni nesil kızlarla aynı ülkede yaşadığımızı varsayarsak doğru bir varsayımdır. biz halbuki oradan john mayer, clapton parçaları falan paylaşıyoruz, en kötü işte ünal başgan yanlış yaptın yazıyoruz. türkiye'de erkek olmak çok zor çünkü neyinizi, niçin beğendiğiklerini gerçekten anlayamazsınız. yakışıklı olmanın da (bkz: ben kendimden biliyorum) dezavantaj, kitap okuyan, kendisine popüler kültür tarafından sunulanı kabul etmeyip kendi beğenilerini oluşturan erkek olmanın da dezavantaj olduğu bir ülke burası. kel, göbekli, gözlüklü olmalı benim aşkım diyor, sonra da seni beğendiğini söylüyor mesela. e alakam var mı öyle bi adamla yeşil çay içiyorum ben her gün o kalan son 5 kiloyu vermek için be güzelim. tavsiyem genç olanlarını artık yaşım gereği çok tanıyamıyorum ama 25 yaşın üstüne çıkmış hala nişanlı evlilik yolunda, ya da uzun süreli bir ilişkisi olmayan hanım kızlarımızdan uzak durun onlar artık mantık avcısı. işiniz düzgün mü, eliniz ayağınız temiz mi, onun sözünden çıkmayacak kılıbıksal potansiyeliniz iyi mi artık ona bakarlar. televizyondan imirzalıoğlu ya da işte yeni çıkan bir kaç çocuk var buğra gülsoy, mert fırat falan bunları izleyip beğenirler, sizinle de idare edip ortalama bir yuvaya çöreklenmek isterler. evet dünyanın en talihsiz erkekleri türkler.