bugün

elbette haklı önermedir.
ben de kültürsüz olsam, ben de mikro penisli olsam, ben de kassız olsam öyle hissederdim.
mantıklı yaklaşım. örneğin, ne zaman chatroullette veya omegleyi açsam next yemekten hiçbir kızla sohbet edemiyorum. sırf altta "turkey" yazdığı için.
bir ara ben de ne kadar uğraşırsam uğraşayım türk kızlarının verdiğim ilgiye, alakaya değmeyecek kadar kendini beğenmiş olduğunu savunan düşünceler kurardım kafamda. gerek sözlükte gerek arkadaş ortamında türk kızlarını yerden yere vurduğumuz zamanlar oldu. ama insan şöyle bir silkelenip, kendine baktırmasını öğrendiği zaman o eleştirdiğimiz kezbanlarımız, sıdıkalarımız kayboluyor, bir anda efenime söyleyim adeta bir miley cyrus, adeta katy perry'ler geliyor. erkeklerde de öküzlük olduğunu kabullenmeden türkiye'de bu ilişkiler yumağını çözemeyiz. tamam kızlarımız odun, ama erkeklerimiz de kütük. ve sürekli birbirlerini dövüyorlar. yapmayın işte kızlar. gelin benimle olun. koşalım yıldızlardan bakalım dünyadaki resmimize. lan nolur lan. allahınız yok mu sizin ! o kadar savunduk.

edit : dünyadaki resmimize diye biliyordum. bakalım dünyadaki neslimize'ymiş. bunlar babadan oğula nesil heralde. uyarı için nicksizm'e teşekkürler.
facebook ve twitter'ı çok yanlış anlamış atarlı ergen aforizmaları, demet akalın tarzı çok gördüm geçirdim sen kimsin tarzı şarkı sözü paylaşma yeri sanan yeni nesil kızlarla aynı ülkede yaşadığımızı varsayarsak doğru bir varsayımdır. biz halbuki oradan john mayer, clapton parçaları falan paylaşıyoruz, en kötü işte ünal başgan yanlış yaptın yazıyoruz. türkiye'de erkek olmak çok zor çünkü neyinizi, niçin beğendiğiklerini gerçekten anlayamazsınız. yakışıklı olmanın da (bkz: ben kendimden biliyorum) dezavantaj, kitap okuyan, kendisine popüler kültür tarafından sunulanı kabul etmeyip kendi beğenilerini oluşturan erkek olmanın da dezavantaj olduğu bir ülke burası. kel, göbekli, gözlüklü olmalı benim aşkım diyor, sonra da seni beğendiğini söylüyor mesela. e alakam var mı öyle bi adamla yeşil çay içiyorum ben her gün o kalan son 5 kiloyu vermek için be güzelim. tavsiyem genç olanlarını artık yaşım gereği çok tanıyamıyorum ama 25 yaşın üstüne çıkmış hala nişanlı evlilik yolunda, ya da uzun süreli bir ilişkisi olmayan hanım kızlarımızdan uzak durun onlar artık mantık avcısı. işiniz düzgün mü, eliniz ayağınız temiz mi, onun sözünden çıkmayacak kılıbıksal potansiyeliniz iyi mi artık ona bakarlar. televizyondan imirzalıoğlu ya da işte yeni çıkan bir kaç çocuk var buğra gülsoy, mert fırat falan bunları izleyip beğenirler, sizinle de idare edip ortalama bir yuvaya çöreklenmek isterler. evet dünyanın en talihsiz erkekleri türkler.
çok kasmalarından dolayıdır.

dinleriz türk halk müziğindeki, dünya metal sahnesindeki überromantik klasikleri, kendimizi dağı delecek romantikitede hisseder hisseder elin götü ağ bağlamış hantal ve kendini nimetten sanan kızlarına bütün bu biriktirdiğimiz enerjiyi kusarız. şaş kaza tutar sevgili olursak zaten "abi dünyanın en güzel kızıyla çıkıyom" kafasıyla sokaklarda beatles lar flört ler dinler aşktan uçarız. sonra bu şımartmaların arkasına ufak ufak şakayla karışık hakaretler, küfürler, yüksek beklentiler gelir ve hemen ardından beğenilmeyiz. niye? ilk başta kabul gören bünye neden yetmez? çünkü götümüzün bokuna bakmadan dünyaları vermeye çalışırız, e pek tabi o kız da bir süre sonra doymaz arkadaş. ne elimizin ne s*kimizin ayarı var.
haklısın kardeş . bu yüzden rusyaya doğru göçe başlandı hafiften . yeneceğiz bu makus talihi el birliğiyle .
annesi ingiliz kız kardeşi japon olan yazar beyanıdır. nerde yaşıyosun kardeş sen? canını fena yakmışlar sanırım.

(bkz: kaplumbağa kabuğundan çıkmış kabuğunu beğenmemiş)
dünyanın en talihsiz erkeği sıralamasında ilk sıralara mücadele edecek kişi hiç kuşku yok ki bir birleşik amerikalı olan John Wade Agan dır.

birlikte, sadece 2011 yılından sonra başından geçen olaylara şöyle bir bakalım;

- 2011'de telefonla görüşürken evine yıldırım düştü. tüm elektrikli cihazları hurdaya çıkarken kendisi hayatta kalmayı başardı.

- bu olaydan çok kısa bir süre sonra arabası ile yolda giderken silahlı bir kişi tarafından durdurularak gasp edildi ve gaspçı tarafından bagaja kilitlenerek arabası ıssız bir yere terk edildi. günler sonra bulunduğunda açlık ve susuzluktan ölmek üzereydi. bu olay üzerine agan, bir yıla yakın süre psikolojik tedavi gördü.

- 2012 yılında tedavisi bittikten hemen sonra parkta yürürken bu defa bıçaklı bir meczupun saldırısına uğradı ve ağır yaralandı. kurtarıldı kurtarılmasına ancak yeniden başlanan psikolojik tedavi seansları halen devam ediyor.

- yaşadığı olaylar nedeniyle çok zorunlu olmadığı taktirde artık evinden dışarı çıkmayan agan, 2013 yılı ilkbaharında florida'daki evine giren iki yılan tarafından aynı anda sokuldu.

- john wade agan nefes almaya devam ediyor; bunun adına yaşamak denirse elbet.

edit: yazım kuralları.