bugün

fatih terim

kendisini beğenmeyenler rahatlıkla fatih terim'in bokunu yiyebilirler. fatih terim ülkemize getirdiği başarılar bir yana kesinlikle tartışılmayacak olan bir aslandır. ünal aysal'la sürekli olarak didişmekten yorulmuş adam. ünal aysal belli fatih terim'i istemiyor. yönetimde çatlaklar var. her hafta başı takımda her şey iyi giderken bile dedikodular, yarışlar var. rahat bırakaydınız da işini yapsaydı terim aslanlar gibi. ben yine galatasaray'ı terk edeceğine inanmıyorum. ama eğer giderse de gittiği yer milli takımdır, namustur milli görevdir. kimse aaa fatiih niyee gittin yaa artıık galatasaraylılığına inanamıyoruum inanmıyoooorum * demesin. diyorsa da siktirsin gitsin desin amk. siz bu ülkeye 40 sene hizmet etmiş bir adama çeşitli saçma sapan oyunları yakıştırarak delilsiz belirsizliklerle dolu saçma sapan ithamlara tabi tutamazsınız.

gitse niye gitti demem, kalırsa niye kaldı demem. kendisine sevgim ve saygım vardır her zaman da olacaktır. sizleri de yürekten bağlılığa çağırıyorum. eğer öyle olamayacaksanız da siktirin gidin fenerbahçe'yi filan tutun. yakışırsınız oraya.