bugün

pulp fiction

*

adı tayfun'dur.16 yaşında bodrum'da milli takıma forvet olarak başladı.17 yaşında çalışmaya,30 sene sonra da emekli olucaktır.onun için sigara insanın üzerine yakışanı değil kokusunun sinmesidir.en sevdiği dizi süper babadır hala.bilgisayarını power tuşundan kapatmıyacak kadar düşünceli bir insandır.''salip bizi yataşa götür'' ve dido dido dido'' reklamlarına görünce beyninde şimşekler çakan,televizyonu camdan aşağıya atma isteği beliren,cevahir alışveriş merkezindeki mağazaların hepsini 14 dakika 32 saniyede dolaşarak dünya rekorunu elinde bulunduran,alışveriş yapmak için gittiği mağazalarda ''pardon bunun fiyatı ne kadar'' diye soran kızlara ''ben burda çalışmıyorum'' cevabını verdikten sonra ''ulan ben satıcıya mı benziyorum'' diye düşünen,sonra ''asılıyorlar asılıyorlar bana'' diye düşünüp kendi *ötunü kaldıran,bir kuruyemişçide bulunan bütün kuruyemişleri tatmış ama 26 yaşında olmasına rağmen hala keçiboynuzunun tadını bilmeyen,telefonunun melodisinin akbil sesi olmasını isteyen,ama bir türlü o sesi bulamayan,okurken kokulu silgi alan ve silgi üzerindeki arının iğnesinin yerini değiştiren,her türk insanı gibi bulmacalardaki insanlara bıyık ve sakal çizen,sakallı olanlara kızan,üç senedir aynı evde oturmasına rağmen adresini hala öğrenemeyen,her ay apartmanın adının değişmesine sinir olan,''başka yerde yok'' programını tekrar murat birsel'in sunmasını isteyen,ıssız bir adaya düşse yanına almıyacağı üç şeyden birinin lerzan mutlu olduğunu söyleyen,''yılandan korkmam yalandan korktuğum kadar'' diyenleri ''black mamba görseler de kıchımızla gülsek'' diye bekleyen,tek hayali guguklu tencere yapmak olan boş gezegenin boş uydusu olan biridir.
güncel Önemli Başlıklar