bugün

aşk oyunu

keşke vaktinde bitirselerdi dedirten, romantik komediden drama dönüşmüş dizi. sarp'ın * ekin'in * evinin önünde; ekin'in geri dönmesi için oturup, günlerce beklediği, ekin dönene kadar eyleminden vazgeçmediği bölümün hatrına izlenmektedir hala...

yağmur deli gibi yağmaktadır. pencereden sarp'ı izleyen ekin sonunda dayanamaz ve dışarı çıkar. sarp bir umutla, gülümseyerek ayağa kalkar... oysa ekin hiç de düşündüğü tepkiyi vermeyecektir.

-git burdan sarp!
-gitmiyorum be! hiçbir yere gitmiyorum!
-bitti! bitti işte.
-hiçbir şey bitmedi.
-oyun oynuyorsun!
-oynamıyorum!
-kendini kandırıyorsun!
-benden iyi mi bileceksin be? seviyorum seni, seviyorum!
-sus! çoluk çocukla işim olmaz benim!
-çocuk ha... çocukca di mi bu yaptığım? ama yaptım... yine yaparım. hiç utanmadan, sonunun nereye varacağını düşünmeden... yine yaparim. ben bunu aşkım için yaptım. peki sen, sen aşkın için ne yaparsın? kapat gözlerini ekin. bir kere olsun başkalarının ne diyeceğini umursama. bir kere olsun geleceğini planlama, bir kere olsun beş dakika sonra ne olacağını düşünme... benim için... kendin için... inan hak ettik bunu... yapamazsın di mi? yapamazsin... ben görecegimi gördüm. madem sende bitti bu gece, bende de bitti ekin. bu beni son görüşün. bir daha rahatsız etmem. hoşçakal...
güncel Önemli Başlıklar