the rum diary

Hunter Stockton Thompson'nın ünlü olmadan önceki hayatını anlatan,baş rolde johhny Depp'in olduğu dram/komedi.

kim ne derse desin film on numara olmuş.öyle ki yer yer kahkaha atmanızı başarıyor.(en azından benim için öyleydi.)
bir kaç yerde film hakkında yorumları okudum:boş film,sadece Amber Heard için izledim,çok sıkıcı hede höde diye yorumlar.tabi ki herkes beğenecek diye kaide yok lakin yorumların %80 bunun gibi olunca insan ister istemez düşünüyor;acaba bende mi problem var?bugüne kadar günde ortalama bir film izlemiş biri olarak ve öyle boş boş izlediğim nadir film olmuştur,bu film en az ''ortalama'' filmlerden daha iyi yere oturtabilirim.ortalama filmden kasıt hani imdb de alınan puanlardan bahsediyorum.yanılmıyorsam şu an 6.0 civarında bir puanı var ilk çıktığında bu rakam 8 küsürdü.peki niye bu denli düşüş yaşadı?diye sorarsanız diyeceğim o ki;sırf johhny Depp için Amber Heard için izlemek isteyen ergen gençliğin isteklerini karşılayamıyor olmasıdır.çünkü Amber Heard çok az rolü var ve johhny Depp'le de fazla yiyişmiyor.

fazla söze gerek yok filmi izleyin kendiniz karar verin.eğer benim gibi düşünen olursa bana mesaj atsın.bir tek benim beğendiğim film olarak kalmasını istemiyorum.*saygılar.