bugün

kukla

nick altına girdiğim entry silinmiş...

sebep neymiş efendim? forum chat tarzı entry girmişim. bak sen! halbuki tüm yazarların nick altları engin bilgilerle dolu! hepsi vikipediden hallice de bi benim yazdığım farklı...

öyle ya da böyle söylemekten vazgeçmeyeceğim!

nick altı biraz artan, biraz da iyi yazan her yazara saldıran bir örgüt var. bu ibneler kendilerinde sike sürülecek akıl olmadığından ve entryleri de bir boka yaramadığından mütevellit, hasetlerinden çatladıkları için sağa sola saldırıyorlar. nick altlarına kusuyorlar, toplaşıp eksiliyorlar ( gerçi toplaşmaları için özel çaba gerekmiyor hepsi götveren ya neyse ), özel mesajlarla saldırıyorlar , türlü türlü dedikodular çıkarıyor ve iftiralar atıyorlar vs.

kısaca yıldızı parlayan yazarları kıskançlıktan çatladıkları için götlerini yırta yırta bokluyorlar!

anlaşılan o ki sıra kuklaya gelmiş. kuklanın kasımpaşa bölgesine hitap ediyorlar bence, o ayrı...

bu toplu iğne başı kadar beyni olmayan tek basamaklı iq ları ile saçmalayan grubu bir kenara bırakıyorum. hakettikleri yere, aklımın çöp tenekesine gönderiyorum...

bir de işin yönetim kısmı var.

var mı ya da?

yönetim derken...

yani bu sözlükte "sikmediği eşeğe yonca vermeyen türden" olmayan yöneticiler var mı?

fake hesaplardan kendine nick zinciri kuran pisliklere göz yummayan...

sadece çıplak kaldıklarındaki muameleri yüzünden korudukları yazarlar olmayan...

kankaları diye haksız olduğu halde götünü kollayıp da karşı görüşündeki yazara yüzlerce gün çaylaklık vermeyen...

olması gerekeni yapan, haklıyı koruyan, adaletli davranan!

siz görebiliyor musunuz? yoksa böyle bir sözlük yönetimi şehir efsanesi mi?

hayaletler, kocaayaklar, "merhaba biz dostuz" diyen uzaylılar bile benim gözümde daha çok "var"lar...

eh bir laf vardır; imam osurursa cemaat sıçar!

yönetim sağa sola köpükler saçarak saldıranları kollayıp okunan yazarları kaçırırsa olacak olan sözlüğün bu günkü noktasıdır.

eskiler hatırlar yaşananları...

bahse konu hayvan çocukları yüzünden bu zamana kadar bu sözlük çok kan kaybetti. çok iyi yazarlar bu iğrenç gruplaşmalara katlanamayıp başka sözlüklere gitti. kimisi bu aşağılık saldırılar, iftiralar yüzünden hesabını sildirdi.

yeni nesillere bok atacağınıza onlara örnek olabilecek nitelikte olan eski yazarları elinizden kaçırmayın.

( konumuz bu değil ama söylemeden geçemeyeceğim. şu yeni gelen nesile bok atma olayına da ayrıca kılım. sanki eskilerin hepsi nobelli aq! iyi yazmakla sözlüğe kayıt olduğun zaman arasında ne sikim bir bağlantı kurdularsa artık!)

kankanız diye saçma sapan insanların götlerini kollayıp sözlüğün içine etmeyin.

ya da içine girdiğiniz küçük kaygan delikler için beyin yoksunu şıllıkların haltlarını kedilerin boklarını örttüğü gibi örtmeyin.

kukla ne ilktir ne de son olacaktır.

bizim entrylerimize bir kulp takıp silebilirsiniz. geçmiştekiler gibi, bugün kukla gibi, yarın da başka yazarlar olacaktır. bunların bir kısmı yine kaybedilecek.

siz pislikleri halının altına süpürseniz de o pislikleriniz kaybolmuyor. ve sözlük bu hale geliyor...

çok yazık!

(bkz: uludağ sözlük moderasyonu kirli ilişkiler yumağı)