bugün

melekler bize yardım ediyorlar

bakırköy e bi cafeye fal baktırmaya gidecektim iş çıkışı metrobüste ayakta meleklerle alakalı bir kitap okuyordum. tamda onlardan işaret isteyin kısmında...
bana yanımda olduklarına dair bir işaret göndermelerini istedim.
falcıya gittik. arkadaşım ısrarla esmer bayanın çok güzel baktığını söyledi ve biz 3 arkadaş ismimizi yazdırdık. içimden bir ses arka taraftaki sarışın bayana gitmemi söyledi. meleklerim ona mı gitmem gerekli dedim evetse işaret yollayın dedim; birden kolyem masaya çarptı ve ucu çıktı. direk ismimi değiştirdim. sıra bana geldi. fala inanma falsız kalma derler ya, biraz da tahminde bulunarak bir şeyler söyledi, kendi kendime neden acaba? sorusunu sorarken; bana 3 tane tarot kartı seçtirdi, 3. kartı seçerken bile meleklerimden yardım istedim, gözüm kapalı elim hangisine gittiyse onu seçtim,
ve falcı onlar senin yanındalar ve sana yardım ediyorlar dedi. tüylerim diken diken oldu o an. kartı gösterdi kart melek kartıydı. cok net hatırlamıyorum ama altındada biz senin hep yanındayız merak etme sana yol göstericez gibi bir şey yazıyordu. fal bakan ablaya beni ona meleklerin gönderdiğini söyledim. oda ben dün onlarla konuştum ve artık bana işaret yollamıyorlar diye küstüğümü söylemiştim dedi, dün ona kuş göndermişler. uzun zamandır da melek kartını çıkmasını bekliyormuş, ben oradan ayrılırken meleklerime teşekkür ettim,
onlardan yanınızda olduklarına dair sadece bir işaret göndermelerini isteyin. göndereceklerdir.