bugün

champix

murattiden başka sigara içemeyen ve murattiyi de günde iki paketten az içmeyen; türlü türlü bitkisel hapları,mora terapiyi,allen carr dvd sini izlemeyi ve kitabını okumayı deneyen ve sigarasız en fazla 3 saat geçirebilen bünyemin son umududur.

1. gün: iki pakete devam
2. gün: den den
3. gün: den den
4. gün: den den
5. gün: den den
6. gün: den den
7. gün: den den
8. gün: den den :(normalde bırakma günüm bu gündü ama ayrılmayı göze alamayınca türlü bahanelerle erteledim 11. güne)
9. gün: 1 pakete düştü
10. gün: 35 adet.
11. gün: sıfır sigara ve tertemiz bir gün. bırakın yıllarca içmemi, iki gün ertelediğime bile pişman oldum.
12. gün: yine sıfır sigara,ancak okula gittiğim için ders aralarında canım istemedi değil.ama ilaç sayesinde eskisi gibi böyle durumlarda hızlı konuşma,sinirlenme,hızlı kalp atışları yok ve istek daha kısa süreli.
13. gün: istekler daha kısa süreli üstelik fark edilemeyecek düzeyde şiddete sahip. çok şükür yine sıfır sigara.
28 günün sonunda ilaç bitti ve çok korkmama rağmen istek falan yok.her şey çok güzel yani.artık gün falan da saymıyorum ama bir aya yakın oldu sanırım.

benim gibi sigaraya aşık ve son derece iradesi zayıf bir kişide bile istek uyandırmıyorsa sigara, bu ilaç şiddetle tavsiye edilir. biliyorum henüz çok erken ama bu ilaç sayesinde gerçekten inanıyorum bu kez.

eğer bırakmayı düşünüp de bu ilaçla ilgili merak ettiği bir şey olan varsa seve seve yardımcı olmaya çalışırım.bilginize.