bugün

ceylina nın sözlüğü bırakması

bir haftadır bu kadar eğlendiğimi hatırlamıyorum,yazmama kararı alıp bunu ifade etmişim,öyle veya böyle sözlüğe bişeyler katmışımdır katmamışımdır orası ile çok ilgilenmiyorum, ama şu bir gerçek ki bu sözlükte bırak fikirlere saygı duymayı, insanlara saygı duyulmuyor, bir çok yazarın en büyük keyfi, kendi egolarını tatmin etmek için bir diğerini aşşağılamak, küçümsemek,yahu siz deli misiniz ? madem umrunuzda değil ne bok yemeye burda böyle bir başlık açıyorsunuz ? hadi biri açtı ne diye gelip yazarsınız ? tabi egolarınızı şişirmeniz lazım, dalga geçip aşşağılayıp, yüksek zekalarınızla ahkam kesmeniz lazım ki bişey zannedilesiniz, beni tenzih edip bu durum üzerinden eleştiri yapan arkadaşlara kesinlikle sözüm yok, hatta çok haklılar.ama enterasan olan şu ki, buraya gelip beni yerden yere vuran bir çok yazar, bana ulaşıp '' ya kusura bakmıyorsun değil mi ? eğleniyoruz, yoksa seni severim'' gibisinden cümlelerle ikiyüzlülüklerini gayet yavşakça ifade ettikleri için hakikaten midem bulandı, e artık bir çok yazarın egosu yeterince şişmiştir herhalde,yazıp yazıp sonrasında özüre falan gerek yok, klavye delikanlılığı yapıp ardından yavşaklaşmayın yeter.
güncel Önemli Başlıklar