bugün

5 şubat 2011 beşiktaş karabükspor maçı

maçı zevkle izledim. şahane maç oldu. bu lig için de artık "ya bizim lig kalitesiz abi" diyen olursa yayına bağlanıp direk küfür etmeye karar verdim. ya işte ligimiz süper kalitesiz ,milli takımın hali ortada, yıldızımız yok arda turan'dan başka geyikleri almış gidiyor. ben maç hastasıyım arkadaş türk ligini tek maç kaçırmadan izlerim. sadece anadolu takımlarında oynayan futbolculardan bir milli takım yapılsa inanın gruptan çıkar o milli takım. yahu bizim takımdaki ayhan, mustafa sarp, barış özbek, emre çolak falan şu karabük'te 18'e giremez yahu ne anlatıyorsunuz? ayrıca beşiktaş'ın gerçek lideri olması gereken oyuncu kesinlikle ve kesinlikle simao, onu da eklemeden geçemeyeceğim. bir lafım da schuster efendi'ye. birader sen oyunun en kilit noktası ve merkezi olan bölgede hele de böyle bir rakibe karşı oynatılacak en son adam olan nobre'yi oynatırsan, afedersin ama ben sana gülerim. son sözüm sürekli "rakipler bize çok tekme atıyor" diyen guti efendiye. senin mantığına göre şu maçtan sonra emenike'nin ilk uçakla ülkeyi terk etmesi lazım. inanmıyorsan maçı bir daha izle.