bugün

quaresma ve necip'in oyuna girmesiyle hareketlenecek maçtır. solda q7 sağda simao var an itibariyle. beşiktaş gol veya goller bulacaktır.
puan kaybına tahammül yok.
Beşiktaş'ın boru gibi golünün verilmediği maçtır. hakem hangi kararı doğru verdi ki bunu versin.
inşallah son yönettiğin maç olur bu abitoğlu!
hakemin içine ettiği maç.
üst direğe çarpan topun uzaktan yakından golle alakası olmadığı maç.
not: yersen.
katledilen maçtır.

bu nasıl maç yönetmek arkadaş. anlamadım gitti.

sinirden klavyeyi kırdım.
--spoiler--
nobre yeter nobre. git artık şu takımdan nobre.
--spoiler--
malesef sahanın en kötülerinden birinin fabian ernst olduğu karşılaşmadır.
nobre bi s.ktir git.

düt: hakem sen de bir s.ktir git.
hakemlerin tüy diktikleri maçtır.
1-1 sona eren maç.
hakemlerin göz göre göre beşiktaş'ın puanını çaldığı, bileğini sakatladığı halde çıkmayan narenciye yardımcı hakemin, 1 metre içeriden çevrilen topa gol vermediği maçtır.

çektirin gidin ulan siz hakemseniz bende collina'yım.
emenike'nin ikinci yarıda verilmeyen %100'lük penaltısına karşın beşiktaş'ın kale çizgisini en az 10 cm geçen topta golünün verilmediği maçtır. kısasa kısas...
sözlük yazarları tarafından emenike'nin kendini hakan arıkan'a çengel gibi takmasının penaltı olarak nitelendirildiği maç.
kaleci direk topa müdahele ediyor, kural önce topa bakacaksın der.
hakemlerin hatalarıyla dolu maç bir maçla bir takımın kaderiyle bu kadar oynanır dedirtti hakemler futbolcularda iyi sabır var.
1-1 sonlanan maç.
hakem 3lüsünün katlettiği maç. beşiktaş'ın canı çok daha fazla yanmıştır, zira karabük'ün sadece 1 penaltısı verilmemiştir. *
bu maç bana nedense 2004 de ki samsunspor-beşiktaş maçını hatırlattı.orda nasıl , bir önceki sene şampiyon olmuş ve o sene de nağmalup ilerleyen bir beşiktaşı kirli eller bilerek ve isteyerek durdurduysa da , bu akşam o maçın günümüz versiyonunu izledik işte.
tabi bunca transferi yaparsan , seni sahada olmasa da masa başında durdurmaya çalışırlar.
(bkz: hasiktir diyoruz)
yine kazanamadık sözlük.Bu ne lan.

edit:ondan sonra beşiktaşlılar ağladı olur.ulan bize bu maçta hakemin yaptıklarını size yapsalar siz ağlamayı bırakın sümkürürsünüz amk ligin ortasına.O kamil abitoğlu'nun da ben ta amına koyayım.
(bkz: futbolun katili türk hakemleri)
o.... çocuğunun ne olduğunu gösteren maç.
biz sustukça hakemlerin ısrarla "annemize annemize" diye haykırıdığı maçtır.
bir futbol maçı uğruna insanların çocuklarının ölüsünü görmesini dileyen akli denge yoksunlarını bizlerle tanıştıran nefis maç. sırf bunların delirmesini izlemek bile ayrı eğlenceli. geberesice hakem...*
hazır yabancı oyuncu yabancı teknik trektör merakımız varken yabancı hakemlerin getirilmesinin gerektiğini gösteren maçtır.
(bkz: mustafa kamil abitoğlu şov)
hakemin açık ara maçı katlettiği maç olarak tarih sayfalarında yeri alındı.karabüğün son 20 dakika boyunca kapanmasıda ayrı bir sorunsaldı...
kaldıki g*y fenerbahçe taraftarı fazla sevinmesin
bize sevgiler günü 20 şubat.