entry'ler (18)

üsküdar üniversitesi

Burda anlamadığım dersaneyi falan andırıyor yazan yorumları, adamların tam olarak hali hazırda 4 farklı yerleşkesi var hiçbiri de bana gttiğim dersaneleri hatırlatmadı fhgd, kuzenim altunizede merkez yerleşkesinde okuyor masallah içeri girince gönlünüz açılıyor içerde çok güzel kızlar var. Arada ziyeret ederim bundan sonra.

ışık üniversitesi

Eski halinden eser olmayan, sizin yürüyen para olduğunuza canı gönülden inanan, ironik bir şekilde o kadar para vermenize rağmen asla eğitim, öğretim ve yeterlilik anlamında asla karşılığını alamaycağınız sözde bir ''eğitim kurumudur''. Varsa gitmeyi düşünen acilen başka alternatiflere bakması gerekmektedir. Henüz mutlu ayrılananı ya da kolaylıkla ayrılabileni görmedim.

atılan mesaja cevap vermeyen sevgili

Teoride yaptığında bir anormallik yoktur meşguldür, wcdedir uzun soluklu sı*ıyordur yani gayet normaldir ama pratikte insanı deli eden sevgilidir, çünkü sevgilimiz wc'de içindeki pislikleri salarken teorik olarak düşünme yetimiz kaybediyoruzdır, napak çok seviyoz.

meslek lisesi mezunu birini ciddiye almak

meslek lisesi olunca insanlık dışı mı olunuyor anlamadım ki? bir meslek lisesi cıkıslı ve bu başlığı açandan daha iyi eğitime sahip olduğuna emin olan biri olarak bu başlığı açan kekoyu ciddiye almam münkün değildir.

güç mevsimi

Son zamanlarda sürekli denk gelmeme bağlı olarak aldım kitabı ve yeni bitirdim okumayı, çok etkilendim ben tavsiye üzerine okudum size de tavsiyeleri dikkate alıp okumanızı öneriyorum.

turkcell

Abone sayısı arttıkça tripleri, istekleri, o bahane bu bahane diyerek para kesme işini abartan operatördür, operatörümü değiştirdim mutluyum o yüzden rahat rahat yazabilirim, ilk kullandıgım operatördü zaten çok fazla da seçeneğimiz yoktu, fakat yıllar geçtikçe zamlanmalarına efendime söyleyeyim gereksiz, neyden aldığı belli olmayan paraları almasına anlam veremediğim bi uzlaşma bulamadığımız için terk etmek zorunda kaldığım operatördün şu devirde bu kadar seçenek ve fırsat vrken bulaşılmasını mantıksız buuluyorum.

zengin ve güzel kız

Son kitabım olan güç mevsimi'nde bulunan ismi Emma olan kadındır, hem kendi güzel hem sesi güzel bayılırım böyle kadınlara, üstelikte çok zengin, buna rağmen fazlasıyla kibar ve masum.. Kitap beni aldı götürdü, düşündürdü fakat duygusal bağ kurduğum karakter kesinlikle Emma oldu, Bütün erkeklerin hayallerini süsleyebilecek kadar güzel, zarif ve zengin, siz de bir tanışın derim. (bkz: güç mevsimi)

türkiye iş bankası

Sayesinde ilk defa kredi kartı adıgım bankadır, öğrenciye yönelik verdikleri kredi kartlarından bassediyorum henüz daha başka bankadan böyle bi şey görmedim, genelde red allırsın eğer öğrenciysen ama iş bankası çok lazım olduğu sırada bu olanağı bana sağlamıştı, severim kendinisi.

sırf tipi ve fiziği güzel diye ilişki yaşamak

kadınların zengin ve yakışıklı biriyle birlikte olmasıyla eşdeğer durumdur, onu yadırgayanlar burda bunun doğru olduğu ile ilgii olarak yargı dağıtıyıor.. şov.

la roche posay

ben normalden kuruya dönük ciltler için bakım kremini 2,5 haftadır kullanıyorum kuru bir cilde sahibim bu yüzden aldim etkili bir ürün kış aylarında yeterli. Yumuşak bir yapısı var cildi rahatlatiyor yagli his birakmiyor, markanın diger tamamlayici ürünleriyle kullanmayı tercih ediyorum, ben beğendim verimli ürün istiyorsanız tavsiye ederim. (bkz: La Roche-Posay Hydraphase Intense Riche).
görsel

hiçbir yüz güzel değil senin yüzünden

hiçbir koltuk güzel değil senin koltuğundan. letgodan bize eşya veren teyzeye söylemek istediğim.

16 haziran 2018 hırvatistan nijerya maçı

harika maçtı hırvatlar için çerez takım iyi para kazandırdı bana iddaa da bets10 dan 200 lira bastım tek maça.

yazar

neyi yazacagını degil, nasıl yazacagını bilen insandır. jean paul sartre.

xbox

adult icerikli oyunlarin oynanabilecegi icinde aslinda pentium 75 ayarinda islemcinin oldugu bir elektronik hacet.

pc

ks. personal computer.. ibm'in 80'lerin başinda cikarttigi bilgisayar şekli.. kim bilebilirdi ki ilk olarak 10 bin dolara satilan bu aletler bir gun herkesin evinde olacakti..

kenan

kutsal kitaplarda gecen vaadedilmis mekan.
filistin ve israil arasi bir yerler sanirim...

otur

iki sesli harfinin de noktali olmasi nedeniyle otur kelimesiyle ayni baslikta bulunmak zorunda olan ama asli ötür olan kelime.

semt

aksaray – aksaray'dan gelenler buraya yerleştirilmiştir. bu semt adını bu günkü aksaray şehrinden gelenler vermiştir.