bugün

entry'ler (31)

yaran kişisel iletiler

sen likor gibi tatli, tekila gibi carpici, viski gibi asil, konyak gibi sicak, sampanya gibi ozel, sarap gibi tutkulu, malibu gibi egzotik, kokteyl gibi muhtesemsin.

balıkesir

türkiyenin iki denize kıyısı olan nadide ili*.

denizli

adı deniz'li olup denizi olmayan tek il.

türk filmlerinde tecavüz

en terbiyeli tecavüz. nasıl terbiyeli oluyorsa artık.

çıkma teklifi etmeden çıkmak

lise yıllarını geride bırakıp üniversiteli olmanın aşk hayatına yansımasıdır. zira universite hayatını bir tarafa bırakıp iş hayatına atılınca da çıkma teklifi yerine direkt evlilik teklifi etme seviyesine geçiş olmaktadır.

msn de toplu konuşma açıp grup sex yapmak

ne yazık ki msn de toplu konuşmalarda kamera açılamıyor. görüntüsüz bir şekilde sadece sexden konuşmak olsa gerek.

2050 türkiye sinde olası haber bülteni

bir hafta sonra dünyanın egemenliğinin türklere geçeceği resmen ilan edildi. dünyada kalan son ülkeninde(botswana) kendileri yeni bir gezegen keşfederek oraya yerleşecekleri haberleri kesinleşti.

ogrenci evinin olmazsa olmazlari

öğrenci evinin sınırsız internet olmazsa olmazıdır.

orlando magic

nba finali ikinci maçta hidayetin son saniye bloku ile hafta boyu konuşulmuş hidonun takımıdır.

prospektüs

ilaçların endikasyonu, kontrendikasyonu, yan etkisi, mekanızması ve ilaç firmasıyla ilgili daha pek çok bilginin yer aldığı ilacı tanıtıcı nitelikteki kağıt parçası. aynı zamanda tıpta uzmanlık sınavına* hazırlık setinin de adı.

fahri öçer

cerrahpaşa tıp fakültesi kadın doğum bölümünün en karizma hocası...

kadınların aptal olduğunu düşünen birisi. "kadınlar o kadar aptaldırlar ki dünyanın en iyi aşçısı bile bir erkektir" der. ayrıca "kadınlardan devlet yöneticisi,şair,matematikçi..vs olmaz çünkü onlar her ay fizyolojik olarak yenilenirler ve süreklilik gösteremezler" sözüde tarihte yerini almıştır. kadınları kendinden daha iyi tanıyan birisinin olmadığını söylüyor ve emekli olunca kadınlarla ilgili bir kitap yazacağını söyleyen hocamız*.

evlenmeden bekaretini kaybetmeyi göze alabilen kız

dünya üzerinde yaşayan memelilerin %99 u çift eşlidir geriye kalan % 1 lik kesim ise hem insan içerir hem de fare ama fareler hiç bir zaman çift eşli olmazlar ancak insanlar yine bu % 1 lik kesim içinde tek ve çift eşli olarak hatta belki daha fazlası olarak gruba ayrılır. velhasıl bu bizim doğamızda var. belki bir tercih meselesi olarak görülebilir ama diğer memelilerin tercih meselesi yok mu? yani düşünebilmemize rağmen kobay olarak kullandığımız fareden öğrenmemiz gereken şeylerin başında aslında bu yok mu?*

ctfsözlük

2007 yılında kurulmuş ve ismini istanbul üniversitesi cerrahpaşa tıp fakültesi' alan sözlük* .şu an itibariyle 11917 başlık,38789 entry ve 460 yazarla sessiz sakin bi sözlük havasındadır. yazarların çoğu* cerrahpaşalı olduğundan çoğunlukla okulla alakalı başlıklar açılmaktadır. (bkz: http://www.ctfsozluk.com)

karısını dostuyla basan adamın diyalogları

-dur abi açıklayabilirim
+kalk lan oradan. benim yerime yatmışsın

-nea hemde benim yatığmda..
+abi kanepede yatacaktık kirlenmesin dedik. problem olacaksa kanepeye geçelim

-hamdi dur düşündüğün gibi değil
+biliyorum zaten başka bişey düşünüyodum

-açıklayabilirim cemil
+bırak açıklamayıda pencereleri kapat
-neden?
+silah sesi fazla duyulmasın diye

-hakan !! eee biz kem küm
+üçüncü lazımmı

-abi açıklayabilirim
+bekliyorum açıklamanı
-şimdi hanım abla hastaymış. çok üşüyodu. ee ısınmak için yatağa girdi
+ee
-baktıkki yatak yeterince ısınmıyo. bende vücut ısımla ısıyı arttırmak için yatağa girdim
+peki yeterince ısındımı peki yatak
-ee yok abi. elbiseler ısıyı engelledi tabi. bende soyundum ısıyı daha iyi iletebilmek için
+o zaman ısındı dimi
-hayır abi yenge hala üşüyodu. ee bende ..neyse batırdım galiba
+ben ısıtırım şimdi sizi (belinden silahını çıkararak)

-ben yataş tan geliyorum abi. yatakta problem varmışta. onu test ediyoduk.

sınavda verilmiş mükemmel cevaplar

matematik sınav sorusu / gerçektir.
lütfen sonuna kadar okuyun*.

soru, istanbul üniversitesi işletme fakültesinin işletme matematiği kitabından gerçek bir alıntıdır. hiç dokunulmadan ve yorumsuz şekliyle verilmiştir:

kitap adı: işletme matematiği
yazar: prof. dr. müh. yılmaz tulunay

sayfa: 173 soru :
amerika'ya lisansüstü çalışmalar yapmak üzere giden mehmet, iki kız arkadaş edinmiştir. bunlar mary ve nancy'dir. mehmet'e göre;

a-) mary olgun bir kızdır ve klasiklerden zevk almaktadır. böyle bir yerde onunla 3 saat birlikte olmak 12 dolara mal olmaktadır. diğer taraftan nancy daha çok popüler eğlenceleri yeğlemektedir. onunla böyle bir yerde 3 saat birlikte olmanın maliyeti de 8 dolardır.

b-) mehmet'in bütçesi gönül işlerine ancak ayda 48 dolar ayırmasına olanak vermektedir.
ayrıca, derslerinin ve çalışma koşullarının ağır oluşundan dolayı, kız arkadaslarına en fazla ayda 18 saatlik süre ve 40.000 kalorilik enerji ayırabilmektedir.

c-) mary ile her buluşmasında 5.000 kalori enerji harcayan mehmet, nancy için bunun iki katını harcamaktadır. eğer mehmet'in mary ile buluşmaktan beklediği mutluluğu 6 birim ve nancy ile buluşmaktan beklediği mutluluğun da 5 birim olduğunu biliyorsak, mutluluğunu maksimize etmek isteyen mehmet'in sosyal yaşamını nasıl planlaması gerekecektir?

grafik ve cebirsel yoldan bulunuz.

bir ögrencinin cevabi:
sayın hocam, bu mehmet g.tvereni buradan amerika'ya lisans üstü çalışma yapmaya gitti de herifin s.kinin derdi bize mi düştü? biz burada tahsili bırakıp karıya, kıza dalsak bizi de böyle ballandıra ballandıra kitaplara yazar mısın? neyse geçelim sorduğunuz sorunun cevabına;

a-) bi kere bu mehmet i.nesinde iki hatuna ayrı ayrı zaman harcayacak g.t de, para da yok, sıkarrrr. ayrıca dünya piyasalarında saati 100 dolardan açılıp minimum 50 dolara kadar düşen tarifeler göz önüne alındığında, 3 saati 12 dolarlık ya da 3 saati 8 dolarlık karılardan hayır gelmez. muhtemelen mary 68, nancy 79 yaşındadır ve ikisinin de bu güne kadar yattıklarının haddi hesabı yoktur. bu durumda mehmet'in hem vakit darlığı, hem kadınların hali, hem de para yokluğu sebepleriyle bu iki oros..yla grup sexi yapması gerekir.
b) mehmet'in bütçesi (bu gönül işi tabirini ben anlamadım)sevişmek için ayda 48 dolara yetiyorsa zaten bu oros..çocugunun masturbasyon yapması daha uygun olur. böylelikle iki ay para biriktirip bu çuvalların yerine doğru dürüst bir karıya zıplar ve ayırdığı 40.000 kaloriyi hakkıyla harcar.

ama siz bu cevabı kabul etmeyeceğiniz için şöyle cevap verelim; mehmetin bütçesi 48 dolara yettiği için ancak grup sex yapılacağından pazarlıkla miktar iskontosu alınır ve bütçe rahatlatılır.böylelikle ayda ayırdığı saati 3 saate bölersek 6 kez yapmış olur ve her sevişmede 40.000/6= 6700 (yaklaşık) kalori harcar. bu hayvan bir seferde kesintisiz 3 saat zıplayabiliyorsa zaten amerikada kalması ve buralara dönmemesi hepimiz için hayırlı olur.
c-) mehmet mary ile her buluşmasında 5.000 kalori harcıyorsa yukarıdaki hesaba göre nancy'ye sadece 6.700 - 5.000 = 1.700 kalori kalır ki bu da nancy gibi falafoş bir motoru sadece gıdıklar. bu durumda birinden 6, diğerinden 5 birim zevk alan mehmet'in mutluluğunu maksimize etmesi için kendisini de birilerine d..dürmesi gerekir.
sonuç olarak bu işe alışan mehmet'in bundan sonraki sosyal yaşantısını kaşarlı bir i.ne olarak planlaması gerekir. bu sayede ayda 48 dolar tasarruf sağladığı gibi üste para da kazanarak bütçeyi de düzeltir.

telefon fantazileri

-şu an üzerinde ne var hayatım?
+boğazlı kazak, kotum, montum. niye ki?
-çıkarsana onları.
+niye ya? deli misin...anladım ben,anladım. sen ben hasta oliim evde yatıyım istiyosun. sen dışarda kızlarla geziceksin dimi
-ee pes valla... hayalgücüne hayranım canım

gül

gül denince aklıma gelen şiir:

gül bahçesinde geçse de ömrüm ,
senin üstüne gül koklamam gülüm!
seni koklamak olsa da ölüm ,
inan uğrunda ölmeye değersin gülüm.

kahvaltıda rakı içen insan

günü çakır keyf geçirmek isteyen insandır. fakat rakıyı fazla kaçırırsa haliyle sızar günü geçiremez. ertesi gün uyanır bidaha kahvaltı yapar.

unutulmayan aşk

unutulmayan aşk diye bir şey yoktur. çünkü aşk zaten unutulmaz. unutuluyorsa da adı aşk değildir, hoşlantıdır.

üniversite öğrencilerine sorulan kıl sorular

-aga sen ne okuyodun?
-jeodezi ve fotogrametri mühendisliği.
-j.. nee??
-jeodezi ve fotogrametri.
-hmm.. yani?
-yani harita ve kadastro mühendisliği.
-uleen bunu baştan desene.