bugün

entry'ler (62)

bdp li vekilin tokat attığı kürt kökenli komiser

kürt bi polisin karşısındaki bdp li kürt vekil ngibi karşılık vermemesi en güzel cevaptır. sorun kürtlerde değil pkk yanlısın vekiller ve pkk yanlısı kürtlerdeee... değer yargıları olmayan anlamsız savaşlara imza atan ve insan hayatını hiçe sayan bir gruba verilecek en güzel cevabı verdi o polis ayakta alkışlıyorum kendisini...

kızların çirkin erkekleri hor görüp aşağılaması

genelde erkeklerin yaptığı ama zaman zamanda dış görünüş budalası kızların yaptığı davranış. esasında gözünün ne renk olacağını, kaşınızın şeklini, teninizşn rengini kendimiz seçemiyoruz. ve insanları etkileyen ilk şey görünütü ve kendimizin belirleyemediği sebebplerden ötürüde ya gururlanıyoruz ya da gururumuz inciniyor. aslında kişiliğimiz hakkında yrumlar yapıldığında tepki vermeliyiz çünkü kişiliğimi davranışlarımızı belirleyen bizleriz. bence bu daha doğru...

berkecan ismindeki inanılmaz mantık hatası

berkecan isminden ziyade isimlerin sonuna eklenen can ismi çok rahatsız edici en bilindik alican; ali güzel bir isimken sonuna "can" isminin eklenmesinden sonucu çocuksu bir uyum yakalamış olur.bu şekilde bir çok isim var "mertcan, alican, berkecan, hasancan vs " can ismi tek kullanıldığında daha karizmatik oluyor kanımca....

acun ılıcalı

günümüz türkiyesi rayting budalalarından bir tanesidir... kendisi yurtdışında tutmuş programları türk seyircisine sunup çok matah bir şey yapıyormuş ve orijinal bi yapım sunuyormuş egosu tavan yapmış şahsiyet..aynı zamanda prim yapacak ünlüleride programına dahil edip milyonlar kazanıyor bu paraylada karısını aldatıp suya sabuna dokunmadan lüks içinde yaşıyor. yazdıklarım yanlış anlaşılmasın acunun programlarını ve kendisini sevmiyorum ama başarısını ve azmini takdir ediyorummm...türkiye ve kanallar ona daha çok para kazandırırlar eminim...

kürt var kürt var

ya bu nasıl bir şeydir önce insan var insan var demek gerekirken hala bunları söylüyoruz. kendi kültürümüz kendi insanımıza bunu nasıl yapabiliyoruz anlamıyorum her ırkın iyiside var kötüsüde var ama maalesef biz kimliğinde tc vatandaşı yazan halkımıza iyisini kötüsünü soruyoruz. türk var türk varrrrr....

sözlükçülerin en iyi 10 dizi listesi

-er
-ikinci bahar
-the simpsons
-avrupa yakası
-tatlı hayat
-Doctor-who
-desperate housewives
-cold case.
-merlin
-med men

tecavüz yasal olsaydı

tecavüz yasal olsaydı kadın erkek ayrımı yapılmazdı.bakire kalmayacağı gibi erkekde kalmazdı *

ankara kar a teslim

ANKARA...SiSLi GÜNLERi, AYAZ GECELERi VE GRi GÖKYÜZÜNÜN TiMSALi.AMA OMZUNDA BÜYÜK YÜKÜ OLAN BABANIN GÜÇLÜ DURUŞU VARDIR ÇEHRESiNDE.SERT, YIKILMAZ VE BiR O KADARDA NAiF..KAR TANELERi NEDE YAKIŞIR BENiM GRi PUSLU ANKARAMA...

öğretmen azarlayınca gülen öğrenci

ARSIZZDIR KENDiLERi...SADECE SINIF GiBi KÜÇÜK SOSYAL ORTAMLARINDA KENDiLERiNE HAYRAN KALIRSINIZ CESARETiNDEN DOLAYI.ANCAK BÜYÜK BiR SOSYAL MECRADA KENDiNi YETERSiZ HiSSEDiP KÖŞELERE SAKLANIR. KENDiNi iFADE ETMEKTEN YOKSUN KALIRLAR.iŞTE SORUN ŞURDA ÖĞRETMENi AZARLAINCA GÜLMEYiP AÇIKLAMA YAPABiLSEYDi KENDiNi iFADE EDEBiLENLER ARSINDA YER ALIRDI...

kadınların kadınları sinir eden özellikleri

kıskançlıklarııı..
sevgililerini ellerinden almaları...
EN ÖNEMLiSi ŞEYTAN GiBi OLMALARI...

kızların aldatıldığını hissetmesi

MAALESEF HE ZAMAN ALDATILIYORMUŞUZ GiBi GELiYOR VE DOLAYISIYLA HEP ÖYLE HiSSEDiYORUZ.PARANOYAKIZZZ BiZZZZ....

14 şubat 2011 sevgililer günü planları

HiÇ YAPAMADIĞIM PLANLAR....

29 ocak 2011 akp ye içiyoruz etkinliği

kesinlikle katılacağım eylemdir...artık bu akp nin kendine çeki düzen vermesi gerekiyor.iranı ve molla rejimini istiyorsa irana ahmedi necad ın yanınaaaaaa...arkana bile bakma....

filmleri altyazılı izlemeyi seven insan

yabancı filmler kesinlikle alt yazılı izlenmelidir. zira bizim dublaj sektörümüz gelişmekte direnmekte ve iğrenç bir dublaj anlayışları var.ayrıca alt yazılarda bazen sahneden önce yazmakta ve film dahada izlenilmez hale gelmektedir. maalesef düzgün bir alt yazı ve dublaj sorunumuz var.umarım en kısa zamanda çözülür artık film izlemekten nefret eder hale geldim.

aramayan eski sevgili

ARAMASI GEREKEN EN SON iNSAN... NE DiYE ARAYACAK ARKADAŞ OLALIM MI DiYE.. HADi LAN ORDANNNNN......

yazarların olmayı arzuladıkları hayvanlar

herhakde yarasa olmak isterdim...evet yarasa çok iyi.....

ıssız adaya düşülmesi halinde seçilecek tek şarkı

candan erçetin ....yalan..bu dünyada ölümden başkası yalan. malum o adada 3 gün sonra ölürsün....

tanrı ya sorulacak tek soru

ben bu dünyaya geldim de eline ne geçti.

3 kelime ile baba

*güven
*sevgi
*koruyucu

müslümanların yılbaşını kutlamaları

bence kutlanılması gereken en önemli günlerden biridir.insan yeni ir başlangıça gidiyor ve zaman kavramı dahada anlam kazanıyor.ama bunu hristiyanlıkla bağdaştıran zihniyett yazıkki bunu isanın doğumu ve sadece hristiyanların kutladığını düşünüyor.musevilerde, yahudilerde, müslümanlarda kutluyor. ayrıca herkes içe sıça değilll içinden geldiği gibi kutluyor.ne güzel iyiki yılbaşı varrrrr.....