bugün

açık olan her bardan veya evinizde oturduğunuz yerden katılabileceğiniz etkinliktir.
akp'nin son alkol yasakları ve efes pilsen spor klübünün isim değişikliğine "anca kafam güzel cevap verebilirim!" diyenler katılabilirler.
amaç zaman, mekan ayrımı gözetmeksizin, akp'ye inat kafası güzel bir türkiye!
katılacağım eylem... kafam güzelken akp daha bir hoş görünüyor gözüme...
(bkz: sanki bir kuku gibiydi)
ev arkadaşımla elimizde iki 70 lik ile taksim meydanında katılacağımız eylemdir.
ha bi de bu arada daha ileri demokrasi için (bkz: yetmez ama evet) (bkz: yaşa ya yüce sultan-ül tayyib)

edit:bir haftadır akp'ye içiyoruz. hatırlatayım dedim.
ilk başta ben dahil herkesin 2010'da olacağını sandığı eylemdir.
sonra herkes 2010'a devam etti.
e alkollü olunca tabi... *
taksim de, besiktas ta haddinden fazla içecegim eylemdir. bu ne lan orada yasak burada yasak, içmezsen içme ama içenede saygi göster. içen kisilerin içmeyen kisilere gösterdigi gibi.
yetmez ama evet diyerek katılacağım etkinlik.
sofya'dan katılacağım etkinlik. içmek şahane, akp bahane..
akp'nin şerefine içeceğimiz etkinliktir.

akp'ye içiyoruz etkinlik sayfası.

http://www.facebook.com/e...t.php?eid=173062366069172

şerefe..
bosduranadam için alkol vakti haydi bismillah!
(bkz: yetmez ama şerefe)
akp bahanedir.
(bkz: ayyaşın bahanesi çok olurmuş)
ve beklenen oldu grup kapatildi. ama engel mi degil.
grup kapatılsa dahi sözlükler duyuru için yeterlidir fakat korkmuyor değilim heran sözlükte kapatılabilir yazın son entrylerinizi... şerefe!
gerçekleşirse protesto etme sebebini kendi kendine çürütecek etkinliktir. vatana millete hayırlı olsun.
70bin kişilik etkinliğin aşırı şikayetten kapatılmasından sonra yeni bir etkinlik hemen oluşturuldu.
http://www.facebook.com/event.php?eid=174802705888349
yöneticinin söylediğine göre bunu kapatamazlarmış.
katılmaktan büyük bir zevk duyacağım etkinliktir. organize edenleri de ayrıca tebrik ediyorum. kordon boyunda buluşmak dileğiyle.
vatanı milleti bu halden kurtaracak olan muhteşem(!) bir etkinlik veya eylemdir.
özellikle bu vatandaşların "kafa güzel gezmek" eylemlerini uzun süreli devamedebilirse bir takım insanların daha bir çok sevineceği eylemdir.
ayrıca zıbarana kadar içip taşkınlık çıkararak daha bi sempatik görünme eylemidir.
tabiki bu etkinliği bulan arkadaşın gözlerinde öperek kutlamak istiyorum.
(#10478652)
etkinliklerin kapatılması problem değildir. artık fikir millete ulaştı. kapatılan etkinlik tekrar tekrar açılır ve arkadaşlar davet edilir.

bira şişemi alıp sokaklarda geze geze içicem. varsa bunu engelleyecek çıksın durdursun.
ülke git gide geriye gidiyo ayakta uyutuluyoruz. bu sefer şerefe değil serefsize içiyoruz.
akp ye içmek yerine; akp merkezlerini birayla yıkayalım etkinliği olsa pek güzel olacak eylemdir.

ne güzel atarız lan şişeleri camdan içeri, duvarlara falan. engel olmaya çalışan kahramanlar çıkacaktır, artan şişeleri de onların göte sokarız mis olur.

esprik dahil bir boktan anlamayan öküzlerin aşırı tepkilerine karşın not: fantazidir.
kolluk kuvvetleriyle(polis) katılabileceğim zirvedir. (zabıta ihbarını saymıyorum)

-yat yere! yat yat yat yat!!

edit: şaka.
Yolculuğum esnasında katılacağım etkinlik.
bursa da heykelde olacağını okuduğum eylem. doğru mudur acaba?
daha çok hizbullah ve pkk'lının acilen tahliye edilmesinin gerekliliğini gözler önüne seren eylem. hemen tüm bunlar tahliye edilmeli ki içki içenlere yer kalsın cezaevlerinde...

--spoiler--
yaz kızım sanığa soruldu...sokakta içtin mi, eylem yaptın mı?
--spoiler--
güncel Önemli Başlıklar